registrering for lisensnummer : for sesongen.

John-Øyvind Hafeld

Spiller denne sesongen for Polar Team BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2024-2025

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall20042005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Bowling 1 Sortland174,33194,35184,33195,09216,33194,70190,96202,52202,22172,80189,88203,13214,14
Sarpsborg Bowlingsenter238,00199,88201,50211,00
Bowling 1 Vestkanten205,67
Tromsø Bowling & Biljard202,00181,13204,18188,96178,38201,98212,72213,31216,08200,50182,11195,23
TP Bowlingsenter149,94175,11172,12209,81201,00198,90188,75185,33
Royal Bowling188,22
Lucky Bowl Hamar178,53206,33190,67202,67203,50206,00
Bowling 1 Elverum197,25
Bowlingsenteret Kongsving192,75188,33196,75
Aspmyra Bowling143,86148,69169,04184,34190,46185,73186,50197,74198,33203,34186,18203,86207,21188,72198,29189,11187,16190,95
Lucky Bowl Drammen190,25
Vallø Bowling188,75
Dora Bowling190,83157,67201,39205,00223,11194,83207,24177,08178,22
Lucky Bowl Trondheim192,00183,00189,67177,83186,83216,00187,92
Lucky Bowl Moss159,67208,12197,25
Kongsten Bowling196,75191,25182,62189,62
Lucky Bowl Veitvet194,04179,69198,21185,14203,79210,00185,92185,64197,82
Orkland Bowling241,75
Mosjøen Bowling205,12183,73174,73192,08
Sletterkulo Bowling173,35178,14170,00203,08193,37194,00191,44196,17164,50186,73
Levanger Bowling206,00192,04205,17201,75186,50
Utenlands205,46196,17180,17188,00195,58181,00
Førtito Bar & Bowling190,00201,62
Lucky Bowl Holmen193,71153,33202,33170,25213,25213,50195,75
Svolvær Bowlingsenter149,33169,05173,35180,65175,43189,73170,84199,24207,50182,16
Arctic Bowling131,67166,67184,00216,00221,25198,34206,44
Bowlinghallen Solør194,00201,75
Bowling 1 Drammen213,33200,00
Fauske Bowling145,38181,33152,33163,50148,25248,33
Bowling 1 Gjøvik177,50188,86216,25207,50
Hønefoss Bowling163,33179,67201,67
Harstad Bowling138,33162,33174,05212,09214,41212,97
Mestern Skreppestadveien194,00
Panorama Bowling168,00194,00
Centrum Trondheim186,67186,83
Bardu Bowling107,00113,67203,00205,00
Uregistrert140,82147,98169,19184,80188,56197,67
Narvik Bowling219,00207,05203,66
Åsnes185,50
Lucky Bowl Åsen140,00203,18
Lillestrøm Bowlingsenter194,00
GSK Bowling169,64
Evje Bowling189,86
Bjugn Bowling197,33
Metro Egersund160,33
snitt