registrering for lisensnummer : for sesongen.

Mette Ertsgaard

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 04.Sep-23 1. runde Centrum Tron Veteranliga 520 3 173.33 520 3 173.33
2 18.Sep-23 2. runde Centrum Tron Veteranliga 548 3 182.67 1068 6 178.00
3 23.Sep-23 Trønderstriken 2023 Lucky Bowl T Standard 8 973 6 162.17 2041 12 170.08
4 06.Nov-23 6. runde Centrum Tron Veteranliga 588 3 196.00 2629 15 175.27
5 13.Nov-23 7. runde Centrum Tron Veteranliga 674 3 224.67 3303 18 183.50
6 18.Nov-23 Eliteserien Damer 2 Bowlingsente NBF damer 800 4 200.00 4103 22 186.50
7 18.Nov-23 Eliteserien Damer 2 Bowlingsente NBF damer 840 4 210.00 4943 26 190.12
8 19.Nov-23 Eliteserien Damer 2 Bowlingsente NBF damer 840 4 210.00 5783 30 192.77
9 27.Nov-23 8. runde Centrum Tron Veteranliga 626 3 208.67 6409 33 194.21
10 04.Dec-23 9. runde Centrum Tron Veteranliga 552 3 184.00 6961 36 193.36
11 11.Dec-23 10. runde Centrum Tron Veteranliga 585 3 195.00 7546 39 193.49
12 06.Jan-24 Eliteserien Damer 2 Panorama Bow NBF damer 747 4 186.75 8293 43 192.86
13 06.Jan-24 Eliteserien Damer 2 Panorama Bow NBF damer 761 4 190.25 9054 47 192.64
14 07.Jan-24 Eliteserien Damer 2 Panorama Bow NBF damer 667 4 166.75 9721 51 190.61
15 08.Jan-24 12. runde Centrum Tron Veteranliga 684 3 228.00 10405 54 192.69
16 27.Jan-24 Supersjuern Dora Bowling Standard 8 1221 7 174.43 11626 61 190.59
17 05.Feb-24 Centrum Cup nr.8 Centrum Tron Standard 10 1111 6 185.17 12737 67 190.10
18 11.Feb-24 NM sgl/dbl Veteran Lucky Bowl V Finale Damer A + B 6 853 5 170.60 13590 72 188.75
19 11.Feb-24 NM sgl/dbl Veteran Lucky Bowl V Semifinale 6 995 6 165.83 14585 78 186.99
20 11.Feb-24 NM sgl/dbl Veteran Lucky Bowl V Innledende 6 1113 6 185.50 15698 84 186.88
21 02.Mar-24 Eliteserien Damer 1 Centrum Tron NBF damer 729 4 182.25 16427 88 186.67
22 02.Mar-24 Eliteserien Damer 1 Centrum Tron NBF damer 856 4 214.00 17283 92 187.86
23 03.Mar-24 Eliteserien Damer 1 Centrum Tron NBF damer 711 4 177.75 17994 96 187.44
24 10.Mar-24 TBK 50+ Centrum Tron Standard 1157 6 192.83 19151 102 187.75
25 10.Mar-24 TBK 50+ Centrum Tron Standard 9 1159 6 193.17 20310 108 188.06
26 11.Mar-24 17. runde Centrum Tron Veteranliga 559 3 186.33 20869 111 188.01
27 08.Apr-24 Centrum Cup nr.14 Centrum Tron Standard 12 933 6 155.50 21802 117 186.34
28 13.Apr-24 Eliteserien Damer 1 Lucky Bowl V NBF damer 714 4 178.50 22516 121 186.08
29 13.Apr-24 Eliteserien Damer 1 Lucky Bowl V NBF damer 716 4 179.00 23232 125 185.86
30 14.Apr-24 Eliteserien Damer 1 Lucky Bowl V NBF damer 739 4 184.75 23971 129 185.82
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 23971129185,82 1199263190,35 1197966181,50
Turnering 951554176,20 436024181,67 515530171,83
NBF damer 912048190,00 229612191,33 682436189,56
Veteranliga 533627197,63 533627197,63 000,00
Hall2005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Bowlingsenteret Kongsving179,00154,25192,25206,67
Centrum Trondheim155,50178,25166,17170,69176,87182,38188,01179,03182,69176,50186,09191,08190,35
Panorama Bowling183,38210,57150,14181,25
Dora Bowling143,82161,98167,65177,00181,14172,98175,29181,11185,84176,35190,42190,07163,85169,33167,00190,06174,43
Lucky Bowl Veitvet179,62199,07170,00189,30176,90
Lucky Bowl Trondheim146,29158,00160,47168,98176,57181,67181,40179,39191,33178,93188,12175,00192,61174,58162,17
Hønefoss Bowling187,14176,75174,43
Oppdal Bowling143,00181,17180,87191,79176,38170,00
Lucky Bowl Hamar203,65
Bowling 1 Sortland190,38
Lucky Bowl Kongsberg174,75194,25174,75
Arendal Bowling175,50183,50155,50194,25
Levanger Bowling173,67192,00178,33186,80178,70194,09171,40
Bergen - Sandsli185,50196,25185,000,00
Bowlinghallen Solør153,00144,75
Tromsø Bowling & Biljard188,33212,75188,50
Lucky Bowl Drammen173,00183,75
Orkland Bowling165,83177,87179,72182,66180,80
Askøy Bowling155,50
Mestern Skreppestadveien197,50
Lucky Bowl Holmen187,50
Aspmyra Bowling168,75
Lucky Bowl Kristiansand162,50
Bowling 1 Drammen182,67
Sjøsenteret-Tønsberg176,00
Bowling 1 Elverum170,67
Bowl it0,00
Lille Paris177,24
Ulsteinvik Bowling137,67
snitt