registrering for lisensnummer : for sesongen.

Halvard Schrøen

Spiller denne sesongen for Nygård BC i klasse C

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 22.Aug-22 2.div BBK runde 1 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 434 3 144.67 434 3 144.67
2 05.Sep-22 2.div BBK runde 2 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 677 4 169.25 1111 7 158.71
3 19.Sep-22 2.div BBK runde 3 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 280 2 140.00 1391 9 154.56
4 26.Sep-22 2.div BBK runde 4 Hardanger Bo Lokalliga BBK 467 3 155.67 1858 12 154.83
5 03.Oct-22 2.div BBK runde 5 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 598 4 149.50 2456 16 153.50
6 14.Nov-22 2.div BBK runde 9 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 672 4 168.00 3128 20 156.40
7 28.Nov-22 2.div BBK runde 10 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 758 4 189.50 3886 24 161.92
8 09.Jan-23 2.div BBK runde 12 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 741 4 185.25 4627 28 165.25
9 23.Jan-23 2.div BBK runde 13 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 553 3 184.33 5180 31 167.10
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 518031167,10 471328168,32 4673155,67
Lokalliga BBK 518031167,10 471328168,32 4673155,67
Hall200520062007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Lucky Bowl Bergen153,00168,32
Hardanger Bowling166,25165,25157,75175,00155,67
Bowling 1 Vestkanten147,33192,67169,00177,67183,00235,00182,43184,71189,25178,62175,75177,29
Bergen - Sandsli155,78195,00172,86167,50163,76168,08173,13200,53197,55204,40194,72182,50183,34194,35173,20
Lucky Bowl Åsen156,25165,42175,75
Stadion Bowling160,25167,50
Sheiken Bowling & Biljard177,50159,50140,50178,50187,62165,75
Bowl it176,00172,17157,12195,38191,50156,00166,62178,75
Lucky Bowl Hannevika178,00171,25
Askøy Bowling157,33179,67198,67168,75178,25167,00165,50169,75
Evje Bowling169,50
Metro Sandefjord170,33146,00164,00
Lucky Bowl Kongsberg179,67164,00155,00203,75
Bowling 1 Drammen160,67189,00201,50
Uregistrert176,52162,48179,33184,41173,02170,18175,90174,14194,00192,71191,48
Down Town174,75186,50
Mestern Skreppestadveien187,33162,00166,50166,25
Kongsten Bowling194,50
Vallø Bowling173,75
Bowling 1 Os194,00
Sjøsenteret-Tønsberg171,67192,00
Bergen Bowlingsenter158,89167,92179,68
Pers Hotell158,00
Levanger Bowling203,33
Dora Bowling200,00
Oppdal Bowling196,67
Steinkjer Bowling187,00
Panorama Bowling163,67
Orkland Bowling157,33
Ørsta Bowling150,67
Hønefoss Bowling182,33
Åsane Bowlingsenter172,22
snitt