registrering for lisensnummer : for sesongen.

Sandra Hansen

Spiller denne sesongen for Frogner BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 23.Aug-26 Mestern Open Mestern Skre Mestern Open 22 1162 6 193.67 1162 6 193.67
2 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 93 987 6 164.50 2149 12 179.08
3 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 973 6 162.17 3122 18 173.44
4 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 3 1258 6 209.67 4380 24 182.50
5 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 507 3 169.00 4887 27 181.00
6 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Kvartfinale 2 357 2 178.50 5244 29 180.83
7 12.Oct-26 Dameliga 1.div runde Lucky Bowl V NBF dameliga 742 4 185.50 5986 33 181.39
8 01.Nov-26 Høstmester'n Lucky Bowl V Høstmester'n 3 1398 8 174.75 7384 41 180.10
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 738441180,10 214012178,33 524429180,83
Turnering 664237179,51 13988174,75 524429180,83
NBF dameliga 7424185,50 7424185,50 000,00
Hall2008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Mestern Skreppestadveien193,67
Lucky Bowl Lørenskog176,75192,91
Lucky Bowl Veitvet154,62159,21154,67176,27168,88174,59180,14168,50174,75
Sarpsborg Bowlingsenter147,67163,33138,33159,43145,33180,75177,97194,11182,06163,33
Hønefoss Bowling128,17169,00188,69166,05180,33170,96172,52171,78194,64
Vallø Bowling192,75158,50
Kongsten Bowling144,67140,00164,17182,67166,21171,28168,50168,17160,25174,12188,58177,25
Lucky Bowl Moss162,33143,50177,28169,78170,67172,61186,30177,22170,88
Lucky Bowl Kongsberg162,50167,50
Askim Bowling180,92176,33188,00
Bowlingsenteret Kongsving159,22164,05177,50185,20182,58
Utenlands163,80155,67170,93177,92
Oppdal Bowling153,28168,75180,92157,48158,33
Uregistrert170,50189,63
Bowling 1 Drammen160,50160,12154,28174,88152,00
Bowling 1 Elverum152,50
Centrum Trondheim154,67171,52144,89
Drammen Bowling171,17
Lucky Bowl Hamar170,94
Lucky Bowl Trondheim161,73
Førtito Bar & Bowling127,50169,67181,75177,32
Lucky Bowl Drammen149,00
Askøy Bowling155,00
snitt