registrering for lisensnummer : for sesongen.

Andreas Lian

Spiller denne sesongen for Dora BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 20.Sep-26 2.div avd B runde 1 Lucky Bowl T NBF liga 746 4 186.50 746 4 186.50
2 03.Oct-26 2.div avd B runde 2 Bowlinghalle NBF liga 643 4 160.75 1389 8 173.63
3 04.Oct-26 2.div avd B runde 2 Bowlingsente NBF liga 762 4 190.50 2151 12 179.25
4 04.Oct-26 2.div avd B runde 2 Bowlingsente NBF liga 738 4 184.50 2889 16 180.56
5 22.Oct-26 2.div avd B runde 3 Dora Bowling NBF liga 790 4 197.50 3679 20 183.95
6 24.Oct-26 2.div avd B runde 3 Dora Bowling NBF liga 732 4 183.00 4411 24 183.79
7 24.Oct-26 2.div avd B runde 3 Dora Bowling NBF liga 817 4 204.25 5228 28 186.71
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 522828186,71 233912194,92 288916180,56
NBF liga 522828186,71 233912194,92 288916180,56
Hall2005200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling131,56157,04169,50161,33162,08193,75190,93191,18180,36184,77164,92182,90190,64194,92
Bowlingsenteret Kongsving154,75187,50
Lucky Bowl Trondheim96,67121,67159,54170,33136,67191,32193,33195,17169,25186,50
Bowlinghallen Solør160,75
Centrum Trondheim156,75163,75162,97174,75172,75196,50
Orkland Bowling135,00197,25181,25206,75184,50171,88
Lykkeland Steinkjer174,00170,25
Levanger Bowling172,00191,12187,75158,50
Oppdal Bowling183,75187,00184,61
Panorama Bowling167,00178,00
Rabalder216,75
Bjugn Bowling184,67178,50
Lucky Bowl Hamar182,75
Bowling 1 Gjøvik170,00
Sletterkulo Bowling163,00
Uregistrert144,17
snitt