registrering for lisensnummer : for sesongen.

Øyvin Kulseng

Spiller denne sesongen for Løkka BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 19.Jun-22 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Finalesteg 2 1 864 4 216.00 864 4 216.00
2 19.Jun-22 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Finalesteg 3 6 722 4 180.50 1586 8 198.25
3 19.Jun-22 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 3 697 3 232.33 2283 11 207.55
4 19.Jun-22 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 3 632 3 210.67 2915 14 208.21
5 19.Jun-22 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 3 621 3 207.00 3536 17 208.00
6 19.Jun-22 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 3 600 3 200.00 4136 20 206.80
7 19.Jun-22 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 3 578 3 192.67 4714 23 204.96
8 19.Jun-22 Pers Sommertreff 202 Pers Hotell Standard 3 556 3 185.33 5270 26 202.69
9 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli 1/2 - finale 3 652 3 217.33 5922 29 204.21
10 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Finale 2 683 3 227.67 6605 32 206.41
11 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 739 3 246.33 7344 35 209.83
12 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 721 3 240.33 8065 38 212.24
13 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 688 3 229.33 8753 41 213.49
14 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 687 3 229.00 9440 44 214.55
15 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 667 3 222.33 10107 47 215.04
16 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 632 3 210.67 10739 50 214.78
17 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 627 3 209.00 11366 53 214.45
18 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 626 3 208.67 11992 56 214.14
19 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 617 3 205.67 12609 59 213.71
20 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 611 3 203.67 13220 62 213.23
21 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 602 3 200.67 13822 65 212.65
22 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 599 3 199.67 14421 68 212.07
23 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 570 3 190.00 14991 71 211.14
24 31.Jul-22 Oppdalstreffet Oppdal Bowli Standard 10 531 3 177.00 15522 74 209.76
25 31.Aug-22 Ringerikscup 1 Hønefoss Bo Standard 1 992 5 198.40 16514 79 209.04
26 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Final step 4 11 585 3 195.00 17099 82 208.52
27 18.Sep-22 EBT 10 NO by STORM Hønefoss Bo Qualifying 5 1358 6 226.33 18457 88 209.74
28 25.Sep-22 3.div Øst 1 Avd B Hønefoss Bo NBF menn 863 4 215.75 19320 92 210.00
29 02.Oct-22 Sandberg Trading AS- Lucky Bowl K Standard 23 1538 8 192.25 20858 100 208.58
30 22.Oct-22 3.div Øst 1 Avd B Lucky Bowl H NBF menn 844 4 211.00 21702 104 208.67
31 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Mellom spill 10 777 4 194.25 22479 108 208.14
32 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Standard 8 1395 6 232.50 23874 114 209.42
33 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Standard 1314 6 219.00 25188 120 209.90
34 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Standard 1288 6 214.67 26476 126 210.13
35 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Standard 1284 6 214.00 27760 132 210.30
36 13.Nov-22 Ringerike Open 2022 Hønefoss Bo Standard 1147 6 191.17 28907 138 209.47
37 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Mellomspill 10 626 3 208.67 29533 141 209.45
38 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 16 1403 6 233.83 30936 147 210.45
39 20.Nov-22 TBKs Jubileumsturner Centrum Tron Standard 1122 6 187.00 32058 153 209.53
40 30.Nov-22 Ringerikscup 4 Hønefoss Bo Standard 2 1038 5 207.60 33096 158 209.47
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 33096158209,47 1204157211,25 21055101208,47
Turnering 31389150209,26 1117853210,91 2021197208,36
NBF menn 17078213,38 8634215,75 8444211,00
Hall2007200820092010201120122013201420152016201720182019202020212022
Oppdal Bowling213,33203,63204,80210,29191,29213,58
Lucky Bowl Holmen171,33216,94214,25211,00
Hønefoss Bowling180,72182,38218,73221,70219,11207,13178,85213,47211,25
Centrum Trondheim180,00248,67239,33209,47167,00142,67210,07
Pers Hotell207,38210,66231,16220,42191,44197,25202,69
Lucky Bowl Kongsberg212,00199,25205,83201,00192,25
Bowling 1 Vestkanten218,67175,33213,00191,67192,67190,67198,00180,67226,50
Lucky Bowl Bergen221,00
Sheiken Bowling & Biljard171,60205,25
Bowlingsenteret Kongsving199,55195,40231,33207,33204,00
Tromsø Bowling & Biljard225,00206,00211,97190,33
Dora Bowling186,50212,81161,67210,85222,00204,20224,03189,67208,33181,33
Lucky Bowl Veitvet189,92191,78210,67197,34209,93209,96216,26210,91214,85202,28197,31179,67
Bowling 1 Hamar182,42175,67208,50216,67181,00240,00216,94195,20215,67193,62203,67179,33
Bowlinghallen Solør222,00204,67174,00
Lucky Bowl Åsen178,67191,22240,67210,56169,00
Mestern Skreppestadveien175,56190,07200,04201,87207,11202,01195,46214,11207,35206,33200,60
TP Bowlingsenter201,00198,33
Utenlands199,22203,49202,58196,49194,89200,97186,54
Bowling 1 Strømmen219,75
Bowling 1 Heimdal177,50217,33
Lucky Bowl Lørenskog243,00214,62
Lucky Bowl Drammen205,78188,28206,83216,32213,38200,11
Bowling 1 Gjøvik203,33206,33216,00190,50
Bowling 1 Drammen157,75191,18207,33213,17214,50213,62218,40220,74227,46
Down Town210,88181,00180,64195,88184,25174,88
Bowling 1 Moss222,60
Vallø Bowling208,84208,06217,16
Metro Sandefjord172,33191,05209,17197,48209,21196,68214,02
Kongsten Bowling149,33213,67
Bowl it197,33175,33
Sletterkulo Bowling204,47202,00
Panorama Bowling193,33
Aspmyra Bowling202,27
Åsnes191,33162,67193,67
Sjøsenteret-Tønsberg175,69183,33194,84217,50208,33
Orkland Bowling187,25179,00
Levanger Bowling238,00
Uregistrert167,58187,10206,73
Evje Bowling201,64
GSK Bowling176,44
Svolvær Bowlingsenter159,33
Bergen - Sandsli165,50
Lillestrøm Bowlingsenter194,67
snitt