registrering for lisensnummer : for sesongen.

Roar Gran Persson

Spiller denne sesongen for Jarlsberg BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Apr-24 Fire Gærne Vallø Bowli Standard 33 1342 8 167.75 1342 8 167.75
2 28.Apr-24 Larvik Open Mestern Skre Standard 30 1000 6 166.67 2342 14 167.29
3 26.May-24 KM VTBK - SGL/DBL 20 Vallø Bowli Standard 25 1005 6 167.50 3347 20 167.35
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 334720167,35 234714167,64 10006166,67
Turnering 334720167,35 234714167,64 10006166,67
Hall200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Vallø Bowling185,15179,25186,71188,17201,37176,02194,95194,33200,39189,54192,93181,87167,64
Mestern Skreppestadveien176,92200,36198,83184,33189,40183,31168,33187,33198,83182,27166,67
Lucky Bowl Hamar173,33171,00185,33167,83217,39182,83186,00198,67181,11187,33208,50178,33
Bowling 1 Drammen158,80173,50187,50208,80200,20212,60185,33182,67182,75178,36188,62164,33184,13191,77178,32
Lucky Bowl Kongsberg147,00164,40150,38203,22179,88170,62
Hønefoss Bowling171,42155,33192,50189,25180,33193,69182,39182,60225,25167,83
Bowlinghallen Solør155,00
Lucky Bowl Veitvet172,62178,25179,17199,92183,10159,90179,38165,83150,17
Bowling 1 Elverum187,33
Lucky Bowl Trondheim172,67189,47174,00187,00
Evje Bowling204,55
Kongsten Bowling178,50196,21185,25182,75
Utenlands161,17175,89165,83168,83
Sarpsborg Bowlingsenter190,77193,83164,50
Lucky Bowl Moss194,75195,19189,17216,67193,38195,38
Lucky Bowl Åsen153,75177,83206,50
Down Town191,33183,40185,00189,17177,38153,62
Lucky Bowl Drammen207,92190,60167,75193,75
Dora Bowling160,33178,33
Tromsø Bowling & Biljard183,50189,33
Førtito Bar & Bowling181,20180,88181,92
Bergen - Sandsli137,00215,00
Lucky Bowl Haugesund214,75
Bowl it212,25
Metro Sandefjord163,50199,18168,00192,80
Askøy Bowling175,75
Bowlingsenteret Kongsving194,67
Bowling 1 Gjøvik185,33
Lucky Bowl Kristiansand154,00158,57208,25
Sjøsenteret-Tønsberg148,50166,53174,73192,34181,09
Arendal Bowling154,50179,00
Vennesla Bowling152,00159,50181,40170,62
Magic Bowling122,00147,83
Lille Paris156,12
snitt