registrering for lisensnummer : for sesongen.

Roar Nielsen

Spiller denne sesongen for Oslo BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 2.div.vet. runde 1 Lucky Bowl V Veteranliga 526 3 175.33 526 3 175.33
2 14.Sep-26 2.div.vet. runde 2 Lucky Bowl V Veteranliga 423 3 141.00 949 6 158.17
3 16.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl H Osloliga 697 4 174.25 1646 10 164.60
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 164610164,60 9496158,17 6974174,25
Veteranliga 9496158,17 9496158,17 000,00
Osloliga 6974174,25 000,00 6974174,25
Hall200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Holmen163,50170,38175,33167,89179,00181,88169,00169,15183,43170,67173,31194,78186,00218,79187,50167,62173,31174,25
Lucky Bowl Veitvet174,21170,80172,05172,72171,42175,96181,13175,12180,53177,50171,83173,62181,04195,58180,50193,00193,26179,33191,26187,35158,17
Lucky Bowl Lørenskog187,12183,38164,50179,12179,56175,35169,50180,17191,94177,17178,09191,65181,50191,00207,75196,76201,75190,50190,25
Bowling 1 Elverum161,25180,25177,00
Bowling 1 Gjøvik162,00186,00188,50168,00
Bowlingsenteret Kongsving192,75200,88
Lucky Bowl Hamar172,00141,00192,00
Sarpsborg Bowlingsenter160,00168,33154,500,00178,29151,67
Lucky Bowl Moss187,33160,50201,43
Lillestrøm Bowlingsenter192,00174,00170,50
Bowlinghallen Solør164,75145,67155,25
Lucky Bowl Strømmen175,08179,17169,50174,44164,94173,62182,33177,17174,81170,62182,50168,25187,33194,00
Sandvika Bowling194,75193,67
Bowling 1 Drammen182,92
Karla`s Bowling170,25182,25
Lucky Bowl Kongsberg209,25
Hønefoss Bowling192,25
Arendal Bowling176,73
Pers Hotell205,50
Dora Bowling190,09
Bowling 1 Kongsvinger154,67
Førtito Bar & Bowling178,00
Kongsten Bowling157,67
Lille Paris188,31
snitt