registrering for lisensnummer : for sesongen.

Morten Hillestad

Spiller denne sesongen for Stord BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 25.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Bowl it NBF liga 869 4 217.25 869 4 217.25
2 25.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Bowl it NBF liga 188 1 188.00 1057 5 211.40
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 10575211,40 10575211,40 000,00
NBF liga 10575211,40 10575211,40 000,00
Hall200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bowl it177,27200,78203,97205,70173,83200,67210,68202,43207,76187,00213,58187,17210,75177,79176,17187,75211,40
Stadion Bowling184,25188,75233,00
Lucky Bowl Åsen173,50169,12188,75209,00193,50194,27183,14190,00199,00197,90
Lucky Bowl Haugesund181,33200,50186,00200,00209,81206,51191,67216,25187,38
Lucky Bowl Bergen193,75169,25
Mestern Skreppestadveien161,00208,50161,75182,00199,25
Lucky Bowl Drammen178,75173,67190,50
Bergen - Sandsli183,83198,75188,50204,67181,75195,38209,62191,50205,00211,50
Bowling 1 Vestkanten218,75188,75213,00
Evje Bowling196,25
Metro Sandefjord170,67194,75187,25
Askøy Bowling151,33187,50206,67196,00183,67
Lucky Bowl Hannevika176,25
Bowling 1 Drammen179,00192,00237,25
Kongsten Bowling185,00196,50214,67
Uregistrert210,00
Lucky Bowl Kongsberg143,00194,00
Lucky Bowl Veitvet148,67189,00
Panorama Bowling179,33184,67
Centrum Trondheim184,33169,33
Bowlinghallen Solør163,33
Hønefoss Bowling187,33179,00187,33
Bowling 1 Gjøvik221,83185,00
Dora Bowling208,67178,00
Tromsø Bowling & Biljard175,00
Down Town205,50204,50
Vallø Bowling191,25
Bowling 1 Os211,62199,00179,50
Pers Hotell197,50
Hardanger Bowling150,67
Sand Bowling188,67197,00
Lucky Bowl Holmen169,33
Åsnes165,67
Oppdal Bowling213,67
Orkland Bowling189,33
Levanger Bowling188,33
Ørsta Bowling181,33
Steinkjer Bowling179,00
Bergen Bowlingsenter173,33
snitt