registrering for lisensnummer : for sesongen.

Torleif Arne Sælen

Spiller denne sesongen for Stord BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 26.Aug-23 1.div runde 1 Bowl it NBF menn 799 4 199.75 799 4 199.75
2 23.Sep-23 1.div runde 2 Pers Hotell NBF menn 650 4 162.50 1449 8 181.13
3 24.Sep-23 1.div runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 877 4 219.25 2326 12 193.83
4 24.Sep-23 1.div runde 2 Lucky Bowl V NBF menn 852 4 213.00 3178 16 198.63
5 21.Oct-23 1.div runde 3 Bowl it NBF menn 837 4 209.25 4015 20 200.75
6 21.Oct-23 1.div runde 3 Bowl it NBF menn 813 4 203.25 4828 24 201.17
7 18.Nov-23 1.div runde 4 Lucky Bowl H NBF menn 693 4 173.25 5521 28 197.18
8 02.Dec-23 1.div runde 5 Bowl it NBF menn 851 4 212.75 6372 32 199.13
9 17.Dec-23 JULA STRIKEN Bowl it Standard 1158 6 193.00 7530 38 198.16
10 17.Dec-23 JULA STRIKEN Bowl it Standard 9 1263 6 210.50 8793 44 199.84
11 06.Jan-24 1.div runde 6 Lucky Bowl B NBF menn 898 4 224.50 9691 48 201.90
12 07.Jan-24 1.div runde 6 Bowl it NBF menn 856 4 214.00 10547 52 202.83
13 20.Jan-24 1.div runde 7 Centrum Tron NBF menn 875 4 218.75 11422 56 203.96
14 01.Feb-24 bowlit cup 2 Bowl it Standard 10 817 4 204.25 12239 60 203.98
15 03.Feb-24 1.div runde 8 Bowl it NBF menn 850 4 212.50 13089 64 204.52
16 03.Feb-24 1.div runde 8 Bowl it NBF menn 875 4 218.75 13964 68 205.35
17 04.Feb-24 1.div runde 8 Lucky Bowl NBF menn 905 4 226.25 14869 72 206.51
18 18.Feb-24 Åsane 2*4 Lucky Bowl B Standard 29 697 4 174.25 15566 76 204.82
19 18.Feb-24 Åsane 2*4 Lucky Bowl B Standard 667 4 166.75 16233 80 202.91
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1623380202,91 911944207,25 711436197,61
Turnering 460224191,75 323816202,38 13648170,50
NBF menn 1163156207,70 588128210,04 575028205,36
Hall200620072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Lucky Bowl Åsen167,12169,60189,71189,00173,38226,25
Centrum Trondheim191,33166,33169,50218,75
Lucky Bowl Veitvet181,33197,20183,00175,75216,12
Bowl it185,20192,31198,93192,85212,23207,63210,79194,40190,64178,58193,62210,06198,00204,49194,77207,25
Lucky Bowl Hamar173,25
Lucky Bowl Bergen161,83188,50
Pers Hotell194,330,00162,50
Bowling 1 Vestkanten196,50193,000,00188,33
Lucky Bowl Holmen214,25
Lucky Bowl Haugesund175,67206,42196,75202,58
Mestern Skreppestadveien196,25203,67194,50
Uregistrert217,57191,71
TP Bowlingsenter200,00179,00187,25
Hønefoss Bowling0,00194,00214,50
Panorama Bowling237,00214,25
Sandvika Bowling203,50
Bowlingsenteret Kongsving196,75
Askøy Bowling181,00186,00194,50188,33
Bergen - Sandsli152,83186,44186,41188,53187,08221,38204,63179,00194,33
Lucky Bowl Hannevika193,75
Hardanger Bowling191,83185,75
Bowlinghallen Solør176,33
Kongsten Bowling203,75173,33
Tromsø Bowling & Biljard158,67
Metro Sandefjord188,00193,67
Lucky Bowl Drammen178,00
Dora Bowling177,33
Bowling 1 Gjøvik176,33
Vallø Bowling183,25
Down Town211,75
Bowling 1 Os207,25183,38200,25192,25
Sjøsenteret-Tønsberg210,33
Bowling 1 Moss193,33
Bowling 1 Drammen184,67
Lucky Bowl Kongsberg184,33
Sand Bowling165,00171,33
snitt