registrering for lisensnummer : for sesongen.

Hans Erik Menkerud

Spiller denne sesongen for Gjøvik BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2024-2025

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Lucky Bowl Hamar183,38184,22180,63171,70217,00170,47200,60204,56201,17203,20181,58178,88192,54209,00
Lucky Bowl Veitvet175,17173,67189,11185,67177,88174,33150,00187,88192,89190,86181,00191,67206,90
Sarpsborg Bowlingsenter184,50191,75
Bowling 1 Gjøvik183,80187,43184,20191,67179,42184,34182,37191,17189,01197,05191,51203,48204,40201,72204,73190,69191,69
Pers Hotell175,83200,22210,78190,17170,22180,38
Bowlinghallen Solør172,00182,00189,39189,05179,70194,28193,88170,70172,67
Bowling 1 Elverum199,67183,25184,50192,33186,87207,00197,50195,62188,17237,75
Lucky Bowl Kongsberg177,33217,67163,25
Panorama Bowling171,67182,33187,75
Lucky Bowl Trondheim228,67194,75185,83174,17185,08
Bowlingsenteret Kongsving174,20175,47202,33174,57172,42193,33184,67176,58
Dora Bowling200,00180,33181,67197,50187,50167,62189,44
Hønefoss Bowling190,50194,00174,50
Kongsten Bowling177,33176,33170,00179,67188,62161,50
Karla`s Bowling176,12193,33189,89192,67212,30202,50221,60
Lucky Bowl Moss208,25
Sandvika Bowling193,75
Bowling 1 Vestkanten205,67
Bowling 1 Drammen194,67191,33
Arendal Bowling191,27
Tromsø Bowling & Biljard196,62175,67170,33188,33
Centrum Trondheim218,67187,33192,00193,50180,33
Uregistrert185,43185,98185,06202,33182,67173,50171,33178,83
Askøy Bowling177,00
Lucky Bowl Åsen169,40
Levanger Bowling151,67155,50223,75
Oppdal Bowling177,33158,06185,50219,50
Sletterkulo Bowling129,67173,25188,75
Bowl it142,33223,33
Lucky Bowl Drammen198,38189,00197,67
Mestern Skreppestadveien173,67
Metro Sandefjord170,33197,00155,67
Lucky Bowl Holmen164,75157,00
Vallø Bowling195,00
Orkland Bowling178,33177,00
Arctic Bowling173,00
Bardu Bowling172,75
Aspmyra Bowling153,50
Åsnes176,11140,00193,80148,33
GSK Bowling191,67174,67
Lucky Bowl Haugesund165,00
Bowling 1 Kongsvinger176,33
Førtito Bar & Bowling186,00
snitt