registrering for lisensnummer : for sesongen.

Fred Larsson

Spiller denne sesongen for Stord BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 22 1530 9 170.00 1530 9 170.00
2 07.Sep-26 5.div.vet. runde 1 Bowl it Veteranliga 488 3 162.67 2018 12 168.17
3 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 8 1031 6 171.83 3049 18 169.39
4 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 917 6 152.83 3966 24 165.25
5 14.Sep-26 2.div.vet. runde 2 Bowl it Veteranliga 567 3 189.00 4533 27 167.89
6 21.Sep-26 2.div.vet. runde 3 Bowl it Veteranliga 618 3 206.00 5151 30 171.70
7 28.Sep-26 1.div BBK runde 3 Hardanger Bo Lokalliga BBK 795 4 198.75 5946 34 174.88
8 05.Oct-26 2.div.vet. runde 4 Bowl it Veteranliga 574 3 191.33 6520 37 176.22
9 12.Oct-26 2.div.vet. runde 5 Bowl it Veteranliga 560 3 186.67 7080 40 177.00
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 708040177,00 475527176,11 232513178,85
Turnering 347821165,62 194812162,33 15309170,00
Veteranliga 280715187,13 280715187,13 000,00
Lokalliga BBK 7954198,75 000,00 7954198,75
Hall2008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hardanger Bowling167,50184,92189,44202,82177,75172,07192,38209,75203,25188,75208,00170,67198,75
Bowl it185,53188,79196,38200,74202,01208,33210,92193,42204,87191,06205,93207,53163,32191,30176,50191,47166,75193,00162,33
Bowling 1 Vestkanten161,17193,89194,50223,56205,75193,67204,14204,500,00201,25178,00170,00
Lucky Bowl Haugesund181,67169,25196,00198,00207,44204,16191,83176,25190,75196,33201,72186,61210,64
Lucky Bowl Holmen0,00199,50
Stadion Bowling187,00194,75
Bowling 1 Drammen195,33209,00178,25208,00199,67184,75
Lucky Bowl Åsen176,00210,00200,50197,67197,00188,00172,69161,25181,33
Lucky Bowl Veitvet184,89179,08185,67162,33202,83188,08190,17188,17169,00
Bowling 1 Elverum186,33165,50
Stord179,88163,25
Hønefoss Bowling202,33223,67198,25206,75168,17142,75
Lucky Bowl Bergen165,50182,61178,38
Vallø Bowling204,50194,75198,00
Sarpsborg Bowlingsenter184,83
Centrum Trondheim209,33168,00152,33197,75171,00
Tromsø Bowling & Biljard198,67167,00164,50
Lucky Bowl Trondheim204,18186,00
Lucky Bowl Hamar208,67176,67215,17210,76184,67
Uregistrert207,47171,80
TP Bowlingsenter165,33232,33170,00
Bowlingsenteret Kongsving192,33205,00
Metro Sandefjord177,00163,75179,00209,75196,25176,00196,50
Mestern Skreppestadveien181,33196,25195,33167,00174,75199,43189,75
Bergen - Sandsli184,42189,11181,67193,50221,67205,83207,94205,94206,80188,89171,75184,25
Panorama Bowling159,67175,33172,00
Sandvika Bowling170,75
Lucky Bowl Drammen181,75176,25154,67199,50
Bowlinghallen Solør174,33
Askøy Bowling177,33171,83190,08157,00161,88
Lucky Bowl Hannevika183,33173,50197,25162,67
Utenlands182,83197,22184,83
Evje Bowling174,50
Bowling 1 Gjøvik195,83245,33
Dora Bowling194,50192,33
Kongsten Bowling165,25209,75
Down Town186,75
Bowling 1 Os192,00199,62189,00
Sjøsenteret-Tønsberg195,33
Lucky Bowl Kongsberg176,00184,67
Lucky Bowl Moss184,00
Åsnes195,00
snitt