registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jens Mathiesen

Spiller denne sesongen for Solør BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 05.Sep-23 5'er cup 2024 - Sol Bowlinghalle Standard 1 1432 6 238.67 1432 6 238.67
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 14326238,67 14326238,67 000,00
Turnering 14326238,67 14326238,67 000,00
Hall200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023
Bowlinghallen Solør191,33211,04197,14207,19199,11211,19210,46210,25203,56238,67
Hønefoss Bowling197,27210,00186,33176,33199,50
Sheiken Bowling & Biljard199,00
Centrum Trondheim157,75205,00192,33193,95182,00213,67194,90
Dora Bowling200,94209,75183,67220,77206,00217,33213,33223,05185,33
Bowling 1 Hamar220,15215,21222,17209,84218,81221,53210,33182,83
Bowling 1 Heimdal239,18230,41228,15160,83
Lucky Bowl Åsen225,67241,33
Lucky Bowl Veitvet192,00188,60215,57206,51228,33201,55209,36200,92226,06
Uregistrert160,00164,90183,91193,83209,83218,67210,00216,15
Kongsten Bowling189,67192,33222,71198,69214,90
Bowlingsenteret Kongsving174,43200,05222,80222,74200,31211,89218,67218,24213,65
Utenlands186,42207,46204,31208,20192,95206,83
Bowling 1 Drammen192,38231,67215,62234,62196,26
Lucky Bowl Hannevika200,33172,67
Bowling 1 Vestkanten214,00217,33206,67204,00247,67
Bowling 1 Moss223,90214,00
Tromsø Bowling & Biljard205,28227,33205,67
Drammen Bowling201,41
Sarpsborg Bowlingsenter192,50
Bowling 1 Elverum150,67197,67216,83221,83241,17231,46187,08
Mestern Skreppestadveien178,00171,67212,00
Lucky Bowl Drammen198,62170,50207,33
Aspmyra Bowling200,75
TP Bowlingsenter210,33180,33
Bowling 1 Gjøvik128,11155,50181,25199,50167,67
Panorama Bowling197,50193,33249,00
Bowl it187,00
Åsnes150,38181,73178,08148,42218,95
Levanger Bowling212,00
Sletterkulo Bowling155,67
Oppdal Bowling190,75
Lillestrøm Bowlingsenter169,83
Bowling 1 Kongsvinger164,33
Bowling 1 Jessheim158,17
snitt