registrering for lisensnummer : for sesongen.

Ronny Hagberg

Spiller denne sesongen for Fredrikstad BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 1.div.vet. runde 1 Kongsten Bow Veteranliga 321 2 160.50 321 2 160.50
2 14.Sep-26 1.div.vet. runde 2 Kongsten Bow Veteranliga 0 0 0.00 321 2 160.50
3 20.Sep-26 3.div Øst 1 Avd A r Kongsten Bow NBF liga 675 4 168.75 996 6 166.00
4 20.Sep-26 3.div Øst 1 Avd A r Kongsten Bow NBF liga 603 4 150.75 1599 10 159.90
5 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Kongsten Bow Veteranliga 550 3 183.33 2149 13 165.31
6 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Kongsten Bow Veteranliga 564 3 188.00 2713 16 169.56
7 14.Oct-26 FBK`s Onsdagscup 2 Kongsten Bow Innledende 13 620 4 155.00 3333 20 166.65
8 25.Oct-26 3.div Øst 1 Avd A r Kongsten Bow NBF liga 724 4 181.00 4057 24 169.04
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 405724169,04 405724169,04 000,00
Turnering 6204155,00 6204155,00 000,00
Veteranliga 14358179,38 14358179,38 000,00
NBF liga 200212166,83 200212166,83 000,00
Hall20072008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Kongsten Bowling182,58187,76191,39209,42203,38214,89218,45215,63214,21203,51199,02204,04200,30194,86197,85197,15191,93193,00186,89155,00
Lucky Bowl Hamar199,50188,00213,25229,67198,33191,00209,50
Bowling 1 Gjøvik174,33180,67186,67183,12193,75
Sarpsborg Bowlingsenter176,83186,75181,33173,50192,91212,83197,11230,85216,50195,00209,45189,33195,39187,57185,38178,50180,25171,43
Bowling 1 Drammen191,80206,94211,82204,65173,80203,25
Lucky Bowl Kongsberg201,75
Metro Sandefjord204,50178,00
Mestern Skreppestadveien183,25200,83180,00177,00
Evje Bowling216,75
Lucky Bowl Haugesund184,75212,25
Bowling 1 Vestkanten199,75
Stadion Bowling196,75
Uregistrert184,71189,47235,50197,62190,67188,31
Lucky Bowl Bergen185,25
Lucky Bowl Moss173,00188,50196,00168,17189,94214,88190,56202,92194,33197,67200,11216,33195,85202,33
Dora Bowling197,88
Lykkeland Steinkjer193,25
Panorama Bowling193,33231,00193,25
Levanger Bowling190,50
Lucky Bowl Veitvet201,33179,00190,68198,89192,18201,50187,00187,33181,00188,00
Oppdal Bowling179,61190,67205,12202,02191,93208,09192,77221,17
Lucky Bowl Trondheim199,50190,00
Sletterkulo Bowling210,00
Tromsø Bowling & Biljard201,89196,33181,33213,00200,00
Aspmyra Bowling188,12179,25
Bowlinghallen Solør206,50164,00225,67175,82
Lucky Bowl Åsen206,17
Bowlingsenteret Kongsving193,75199,93204,17
Centrum Trondheim172,00214,00191,67
Askøy Bowling196,25191,00
Førtito Bar & Bowling166,33174,33183,07188,00193,33216,64193,00187,33197,67188,50
Pers Hotell196,39212,06
Hønefoss Bowling191,33204,67166,17184,25
Bowl it195,25178,67
Lucky Bowl Hannevika175,33
TP Bowlingsenter159,67
Lucky Bowl Drammen173,67192,17211,17
Utenlands179,25205,08187,86194,17192,67
Vallø Bowling199,62196,25187,17
Harstad Bowling182,75
Nordlyset Bowling174,50
Down Town195,00221,75
Bergen - Sandsli208,38
Sjøsenteret-Tønsberg195,00
Lucky Bowl Jessheim 188,33
Bowling 1 Kongsvinger185,67
Lucky Bowl Lørenskog163,00
Åsnes170,33
Lillestrøm Bowlingsenter166,00
snitt