registrering for lisensnummer : for sesongen.

Kenneth Hodel-Olsen

Spiller denne sesongen for Løkka BK i klasse A

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 610 3 203.33 610 3 203.33
2 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 25 1885 9 209.44 2495 12 207.92
3 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 534 3 178.00 3029 15 201.93
4 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 535 3 178.33 3564 18 198.00
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 549 3 183.00 4113 21 195.86
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 572 3 190.67 4685 24 195.21
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 582 3 194.00 5267 27 195.07
8 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 583 3 194.33 5850 30 195.00
9 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 584 3 194.67 6434 33 194.97
10 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 598 3 199.33 7032 36 195.33
11 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 606 3 202.00 7638 39 195.85
12 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Finale 8 506 3 168.67 8144 42 193.90
13 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 511 3 170.33 8655 45 192.33
14 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 537 3 179.00 9192 48 191.50
15 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 544 3 181.33 9736 51 190.90
16 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 552 3 184.00 10288 54 190.52
17 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 555 3 185.00 10843 57 190.23
18 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 565 3 188.33 11408 60 190.13
19 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 570 3 190.00 11978 63 190.13
20 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 578 3 192.67 12556 66 190.24
21 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 581 3 193.67 13137 69 190.39
22 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 590 3 196.67 13727 72 190.65
23 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 604 3 201.33 14331 75 191.08
24 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 611 3 203.67 14942 78 191.56
25 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 2 1903 9 211.44 16845 87 193.62
26 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 567 3 189.00 17412 90 193.47
27 02.Aug-26 Grenland Cup Lucky Bowl P Grenland Cup 3 1754 8 219.25 19166 98 195.57
28 30.Aug-26 Månadscup aug. 2026 Hardanger Bo Månadscup 3 768 4 192.00 19934 102 195.43
29 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1037 6 172.83 20971 108 194.18
30 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1037 6 172.83 22008 114 193.05
31 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1049 6 174.83 23057 120 192.14
32 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1088 6 181.33 24145 126 191.63
33 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 43 1143 6 190.50 25288 132 191.58
34 13.Sep-26 Høsttreffen 2026 Lucky Bowl H Standard 5 1299 6 216.50 26587 138 192.66
35 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 5 1083 6 180.50 27670 144 192.15
36 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 1078 6 179.67 28748 150 191.65
37 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 1060 6 176.67 29808 156 191.08
38 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 1010 6 168.33 30818 162 190.23
39 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 976 6 162.67 31794 168 189.25
40 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 770 4 192.50 32564 172 189.33
41 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 752 4 188.00 33316 176 189.30
42 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 713 4 178.25 34029 180 189.05
43 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 772 4 193.00 34801 184 189.14
44 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Mellomspill 3 707 3 235.67 35508 187 189.88
45 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 45 570 3 190.00 36078 190 189.88
46 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Finale 15 986 5 197.20 37064 195 190.07
47 25.Oct-26 Månadscup okt. 2026 Hardanger Bo Månadscup 3 809 4 202.25 37873 199 190.32
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 37873199190,32 000,00 37873199190,32
Turnering 34866183190,52 000,00 34866183190,52
NBF liga 300716187,94 000,00 300716187,94
Hall2008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Porsgrunn219,25
Lucky Bowl Haugesund189,75176,67163,00217,75201,68203,31206,72210,52216,50
Bowlingsenteret Kongsving218,83205,73
Hardanger Bowling178,17164,00174,75188,50178,25199,00179,00158,25182,75175,75203,89197,12
Pers Hotell182,50195,75210,00176,75147,25191,47210,47195,85
Bowling 1 Vestkanten125,67206,96168,17195,67158,67175,25181,33216,88202,17205,25194,30201,58206,14184,57191,65
Tromsø Bowling & Biljard165,25172,67187,94
Sarpsborg Bowlingsenter166,50185,67178,47
Bowl it185,17195,000,00196,00179,33163,71200,70202,58197,00193,50187,25194,55190,88207,80173,57
Centrum Trondheim178,25184,25204,00191,25180,50181,67
Lucky Bowl Hamar198,00196,33175,17168,25215,67
Lucky Bowl Veitvet176,00191,58159,67206,75169,50204,75184,22175,08
Lucky Bowl Åsen172,00159,67200,00195,75192,29199,46183,63202,58208,79
Lucky Bowl Trondheim199,33188,00175,50208,08
Mestern Skreppestadveien182,50205,25185,75194,62194,25201,69203,00171,17204,83
Hønefoss Bowling187,12180,25210,75191,25184,50201,47193,72191,32191,02176,31196,79
Lucky Bowl Bergen193,50202,75196,81195,84186,38
Stord193,92184,22
Bowlinghallen Solør180,00
Panorama Bowling190,75177,33
Dora Bowling187,00169,67
TP Bowlingsenter189,25171,25180,75
Lucky Bowl Holmen199,88216,75179,25
Royal Bowling187,00155,25
Vallø Bowling0,00172,00205,75228,75
Metro Sandefjord171,750,00192,50210,00207,50241,50
Uregistrert194,37187,85188,63177,43186,50192,10180,25193,46182,71213,22
Kongsten Bowling0,00154,50203,31
Evje Bowling158,00202,11
Lucky Bowl Kongsberg188,25
Bergen - Sandsli194,50186,67179,17183,04177,40194,62203,75201,10199,53203,94203,04207,81
Lucky Bowl Drammen165,67180,25218,00
Askøy Bowling197,00185,00155,00183,00169,88183,50161,62
Bowling 1 Os221,75
Lucky Bowl Hannevika161,00
Bowling 1 Drammen195,75163,00
Sand Bowling192,67
snitt