registrering for lisensnummer : for sesongen.

Thomas Økland Hinna

Spiller denne sesongen for Cross BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 1 2123 9 235.89 2123 9 235.89
2 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 655 3 218.33 2778 12 231.50
3 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 533 3 177.67 3311 15 220.73
4 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Finale 4 676 3 225.33 3987 18 221.50
5 13.Sep-26 Høsttreffen 2026 Lucky Bowl H Standard 1 1461 6 243.50 5448 24 227.00
6 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 6 1056 6 176.00 6504 30 216.80
7 19.Sep-26 2.div avd C runde 1 Lucky Bowl à NBF liga 937 4 234.25 7441 34 218.85
8 20.Sep-26 2.div avd C runde 1 Lucky Bowl à NBF liga 867 4 216.75 8308 38 218.63
9 03.Oct-26 2.div avd C runde 2 Mestern Skre NBF liga 798 4 199.50 9106 42 216.81
10 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 898 4 224.50 10004 46 217.48
11 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl V NBF liga 907 4 226.75 10911 50 218.22
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1091150218,22 18048225,50 910742216,83
Turnering 650430216,80 000,00 650430216,80
NBF liga 440720220,35 18048225,50 260312216,92
Hall200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Haugesund151,33145,50181,44177,38214,17195,00186,22194,50243,50
Lucky Bowl Veitvet149,08177,22195,00188,58177,22192,72226,75
Lucky Bowl Åsen91,33126,05139,94154,61160,35178,20188,54186,00204,20190,50193,17223,60203,14224,50209,06224,75225,50
Lucky Bowl Holmen224,50
Hønefoss Bowling207,76201,60219,70198,55204,29200,58221,50
Mestern Skreppestadveien199,50
Bowl it168,50178,50188,33202,92176,17182,00176,00
Lucky Bowl Bergen212,00
Stadion Bowling160,25185,55209,50
Bowling 1 Vestkanten0,00259,67
Bowlinghallen Solør161,67170,17176,67192,50168,83179,67200,33227,67
Sarpsborg Bowlingsenter226,67
Bowlingsenteret Kongsving191,00190,33194,33219,33
Lucky Bowl Hamar208,40196,62197,50205,33207,67
Centrum Trondheim189,00194,67162,50202,67
Tromsø Bowling & Biljard193,00214,00192,00
Dora Bowling164,08184,17202,67218,33168,00
Panorama Bowling193,67159,00
Pers Hotell216,67
Down Town199,50
Bowling 1 Elverum190,42195,67
Lucky Bowl Kongsberg193,12
Nordlyset Bowling184,33
Bowling 1 Drammen188,00134,00199,33
TP Bowlingsenter187,50
Drammen Bowling188,17
Lucky Bowl Trondheim202,65179,56
Askøy Bowling182,00194,33
Bowling 1 Gjøvik147,25178,67178,00
Kongsten Bowling186,83164,00
Lucky Bowl Hannevika197,67
Bergen - Sandsli187,57195,62
Lucky Bowl Drammen174,75
Lucky Bowl Hana145,50150,88140,62
Uregistrert178,00
Sand Bowling117,50154,50
snitt