registrering for lisensnummer : for sesongen.

Martin Dahl Olavsbråten

Spiller denne sesongen for Hallingkast BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 17.Sep-26 T-Cup 1 Pers Hotell Standar 7 789 4 197.25 789 4 197.25
2 20.Sep-26 2.div avd C runde 1 Pers Hotell NBF liga 892 4 223.00 1681 8 210.13
3 24.Sep-26 T-Cup 2 Pers Hotell Standard 1 880 4 220.00 2561 12 213.42
4 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 579 4 144.75 3140 16 196.25
5 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Bowling 1 Gj NBF liga 853 4 213.25 3993 20 199.65
6 08.Oct-26 T-Cup 3 Pers Hotell Standard 8 784 4 196.00 4777 24 199.04
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 477724199,04 334516209,06 14328179,00
Turnering 245312204,42 245312204,42 000,00
NBF liga 232412193,67 8924223,00 14328179,00
Hall2008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Pers Hotell149,39159,26158,330,00195,90183,57198,36194,88177,64204,42
Bowling 1 Gjøvik196,00175,33213,25
Lucky Bowl Hamar199,67144,75
Mestern Skreppestadveien184,75210,50
Bergen - Sandsli193,43196,88
Utenlands164,67191,92182,42181,83
Lucky Bowl Veitvet141,17170,50156,17177,33
Lucky Bowl Drammen143,75154,50
Hønefoss Bowling150,720,00200,67172,17170,00206,25
Metro Sandefjord188,75
Lucky Bowl Kongsberg183,83199,88
Panorama Bowling161,53
Lucky Bowl Trondheim183,17
Lucky Bowl Holmen148,75
Karla`s Bowling180,33
Bowl it0,00
snitt