registrering for lisensnummer : for sesongen.

Vemund Rye Holmboe

Spiller denne sesongen for Arctic Strike BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 823 4 205.75 823 4 205.75
2 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 698 4 174.50 1521 8 190.13
3 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 796 4 199.00 2317 12 193.08
4 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 879 4 219.75 3196 16 199.75
5 24.Sep-26 Nordens Paris 2 Tromsø Bowl Standard 12 1115 6 185.83 4311 22 195.95
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 431122195,95 431122195,95 000,00
Turnering 11156185,83 11156185,83 000,00
NBF liga 319616199,75 319616199,75 000,00
Hall2008200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Tromsø Bowling & Biljard124,85120,54155,55157,84175,19172,05166,89184,79195,76200,83197,58214,92202,57191,80185,83
Lucky Bowl Holmen144,75203,50
Orkland Bowling201,75
Centrum Trondheim203,33198,33191,25
Bowling 1 Drammen187,50
Lucky Bowl Veitvet179,41194,72166,33
Bowl it182,75
Hønefoss Bowling177,00
Bowling 1 Elverum173,25
TP Bowlingsenter168,00167,25
Svolvær Bowlingsenter148,75163,50
Royal Bowling170,00160,00
Bowling 1 Sortland190,29167,00173,95149,75
Sarpsborg Bowlingsenter201,33
Bowling 1 Vestkanten195,00183,33
Lucky Bowl Hamar187,75182,33183,00
Lucky Bowl Åsen203,33180,33
Bowlinghallen Solør166,00209,33192,33180,00
Bowlingsenteret Kongsving202,33178,00
Nordlyset Bowling175,53159,25202,33
Lucky Bowl Hannevika179,33182,67
Dora Bowling181,00169,33
Harstad Bowling156,85170,90
Sletterkulo Bowling165,93
Aspmyra Bowling154,58139,22
Narvik Bowling131,33
Uregistrert109,88
snitt