registrering for lisensnummer : for sesongen.

Preben Hodel-Olsen Ørevik

Spiller denne sesongen for Åsane BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 615 3 205.00 615 3 205.00
2 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 602 3 200.67 1217 6 202.83
3 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 565 3 188.33 1782 9 198.00
4 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 563 3 187.67 2345 12 195.42
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 563 3 187.67 2908 15 193.87
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 563 3 187.67 3471 18 192.83
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 542 3 180.67 4013 21 191.10
8 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 535 3 178.33 4548 24 189.50
9 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Finalesteg 2 11 728 4 182.00 5276 28 188.43
10 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 12 1895 9 210.56 7171 37 193.81
11 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 460 3 153.33 7631 40 190.78
12 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Semifinale 8 510 3 170.00 8141 43 189.33
13 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 453 3 151.00 8594 46 186.83
14 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 458 3 152.67 9052 49 184.73
15 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 497 3 165.67 9549 52 183.63
16 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 499 3 166.33 10048 55 182.69
17 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 508 3 169.33 10556 58 182.00
18 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 513 3 171.00 11069 61 181.46
19 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 513 3 171.00 11582 64 180.97
20 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 13 1635 9 181.67 13217 73 181.05
21 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 498 3 166.00 13715 76 180.46
22 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 102 1023 6 170.50 14738 82 179.73
23 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 994 6 165.67 15732 88 178.77
24 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 994 6 165.67 16726 94 177.94
25 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 904 6 150.67 17630 100 176.30
26 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 15 960 6 160.00 18590 106 175.38
27 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 835 6 139.17 19425 112 173.44
28 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 954 6 159.00 20379 118 172.70
29 20.Sep-26 3.div Sør-Vest rund Bowling 1 Ve NBF liga 668 4 167.00 21047 122 172.52
30 28.Sep-26 1.div BBK runde 3 Bowling 1 Ve Lokalliga BBK 794 4 198.50 21841 126 173.34
31 03.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Bowling 1 Ve NBF liga 854 4 213.50 22695 130 174.58
32 04.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Bowling 1 Ve NBF liga 743 4 185.75 23438 134 174.91
33 24.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Lucky Bowl H NBF liga 813 4 203.25 24251 138 175.73
34 24.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Lucky Bowl H NBF liga 855 4 213.75 25106 142 176.80
35 25.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Bowl it NBF liga 806 4 201.50 25912 146 177.48
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 25912146177,48 960355174,60 1630991179,22
Turnering 20379118172,70 654439167,79 1383579175,13
NBF liga 473924197,46 226512188,75 247412206,17
Lokalliga BBK 7944198,50 7944198,50 000,00
Hall200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Haugesund162,17193,12157,50165,00183,00208,50
Bowl it115,17133,00162,50165,50184,00185,17178,17189,92167,56185,75183,25152,72
Pers Hotell180,80175,42186,36193,81
Bowling 1 Vestkanten109,67132,00114,00125,83142,75165,25206,25193,25177,93176,12217,91213,00175,14167,79
Sarpsborg Bowlingsenter162,50175,83133,00163,12
Hardanger Bowling105,33120,50143,38159,50173,00169,500,00180,60192,67
Lucky Bowl Åsen162,96172,86199,67181,67189,83
Bowlinghallen Solør138,33187,00
Hønefoss Bowling175,50161,06171,28181,46
Tromsø Bowling & Biljard191,25179,00
Lucky Bowl Veitvet177,33179,50188,33180,33160,00
Stord176,08159,39
Lucky Bowl Bergen187,36186,41180,03
Bowling 1 Elverum194,33
Mestern Skreppestadveien177,25184,33
Metro Sandefjord157,50207,00178,33
Lucky Bowl Hamar140,33174,00
Stadion Bowling170,50
Vallø Bowling192,75
Kongsten Bowling172,75
Centrum Trondheim175,50167,25
Royal Bowling166,50
TP Bowlingsenter185,25150,25
Panorama Bowling171,50
Uregistrert123,73120,58120,67152,41162,38153,83168,67
Evje Bowling166,75
Bergen - Sandsli90,23129,21116,67171,67148,00172,98169,11187,33187,80192,62
Dora Bowling161,17
Askøy Bowling114,33145,60151,25168,69
Lucky Bowl Drammen163,50
Bowling 1 Os155,25178,25
snitt