registrering for lisensnummer : for sesongen.

Noralf Sneeggen

Spiller denne sesongen for Dora BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 30.Aug-26 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 4 1185 6 197.50 1185 6 197.50
2 07.Sep-26 1.div.vet. runde 1 Dora Bowling Veteranliga 728 3 242.67 1913 9 212.56
3 14.Sep-26 1.div.vet. runde 2 Dora Bowling Veteranliga 472 3 157.33 2385 12 198.75
4 20.Sep-26 2.div avd B runde 1 Lucky Bowl T NBF liga 666 4 166.50 3051 16 190.69
5 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Dora Bowling Veteranliga 534 3 178.00 3585 19 188.68
6 03.Oct-26 2.div avd B runde 2 Bowlinghalle NBF liga 625 4 156.25 4210 23 183.04
7 04.Oct-26 2.div avd B runde 2 Bowlingsente NBF liga 799 4 199.75 5009 27 185.52
8 04.Oct-26 2.div avd B runde 2 Bowlingsente NBF liga 785 4 196.25 5794 31 186.90
9 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Dora Bowling Veteranliga 580 3 193.33 6374 34 187.47
10 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Dora Bowling Veteranliga 506 3 168.67 6880 37 185.95
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 688037185,95 400521190,71 287516179,69
Turnering 11856197,50 11856197,50 000,00
Veteranliga 282015188,00 282015188,00 000,00
NBF liga 287516179,69 000,00 287516179,69
Hall200920102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Bowlingsenteret Kongsving165,50198,00
Dora Bowling198,00175,21187,75189,00189,81199,13198,42201,19197,35194,42189,18180,33192,06195,57193,46178,17192,54188,00
Lucky Bowl Trondheim190,75178,50186,17189,85185,17186,42172,67177,17186,00186,83166,50
Bowlinghallen Solør169,25156,25
Orkland Bowling154,33195,17174,60178,00202,00195,50198,00
Lykkeland Steinkjer181,00180,50173,00
TP Bowlingsenter186,25169,00
Oppdal Bowling188,33196,90165,00200,67193,25179,50179,88163,00
Centrum Trondheim183,38185,82209,25185,50192,75197,67198,00188,50
Panorama Bowling180,67205,50201,25191,75201,00192,00187,75
Futura Bowling158,50
Levanger Bowling182,67190,00182,50174,75172,00180,33202,50191,00193,00214,25
Bowling 1 Drammen203,75206,25
Lucky Bowl Holmen192,50192,00
Lucky Bowl Veitvet160,00182,50186,50
Kongsten Bowling176,00
Sarpsborg Bowlingsenter174,00
Bowling 1 Gjøvik174,83196,00184,00184,50171,62
Lucky Bowl Hamar188,33186,33204,50176,25187,75209,42
Bowling 1 Elverum204,67211,50190,75
Aspmyra Bowling193,00181,67
Lucky Bowl Åsen200,67
Utenlands181,72194,94203,44194,94181,28184,06
Sletterkulo Bowling170,67178,50187,50176,25
Karla`s Bowling195,25
Rabalder193,75187,75
Brattvåg Bowling162,25191,25
Åsnes181,11153,00
Tromsø Bowling & Biljard189,33
Lucky Bowl Kongsberg183,00
Mestern Skreppestadveien170,33
Bjugn Bowling190,17
snitt