registrering for lisensnummer : for sesongen.

Olav Ludvig Haabrekke

Spiller denne sesongen for Kvam BK i klasse D-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 410 3 136.67 410 3 136.67
2 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 404 3 134.67 814 6 135.67
3 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 27 1337 9 148.56 2151 15 143.40
4 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 70 1456 9 161.78 3607 24 150.29
5 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 457 3 152.33 4064 27 150.52
6 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 450 3 150.00 4514 30 150.47
7 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 444 3 148.00 4958 33 150.24
8 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 434 3 144.67 5392 36 149.78
9 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 408 3 136.00 5800 39 148.72
10 30.Aug-26 Månadscup aug. 2026 Hardanger Bo Månadscup 4 574 4 143.50 6374 43 148.23
11 07.Sep-26 4.div.vet. runde 1 Hardanger Bo Veteranliga 504 3 168.00 6878 46 149.52
12 14.Sep-26 4.div.vet. runde 2 Hardanger Bo Veteranliga 491 3 163.67 7369 49 150.39
13 21.Sep-26 4.div.vet. runde 3 Hardanger Bo Veteranliga 475 3 158.33 7844 52 150.85
14 28.Sep-26 2.div BBK runde 3 Hardanger Bo Lokalliga BBK 735 4 183.75 8579 56 153.20
15 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 616 4 154.00 9195 60 153.25
16 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 609 4 152.25 9804 64 153.19
17 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 592 4 148.00 10396 68 152.88
18 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 648 4 162.00 11044 72 153.39
19 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 672 4 168.00 11716 76 154.16
20 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 3 794 4 198.50 12510 80 156.38
21 12.Oct-26 4.div.vet. runde 5 Hardanger Bo Veteranliga 494 3 164.67 13004 83 156.67
22 12.Oct-26 2.div BBK runde 4 Hardanger Bo Lokalliga BBK 640 4 160.00 13644 87 156.83
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1364487156,83 784448163,42 580039148,72
Turnering 1030567153,81 450528160,89 580039148,72
Veteranliga 196412163,67 196412163,67 000,00
Lokalliga BBK 13758171,88 13758171,88 000,00
Hall20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hardanger Bowling145,32152,50181,08168,56166,25173,03174,91174,21166,92173,94179,08165,38150,50132,11145,14151,50160,89
Oppdal Bowling162,67159,47169,72170,46166,00161,28171,04160,33170,41165,22152,04
Bowling 1 Vestkanten175,00163,17169,67188,08171,08183,42174,25189,00182,25157,17156,500,00143,40
Pers Hotell176,50196,30153,67155,95167,39
Bergen - Sandsli160,33178,89171,53170,52182,75173,75163,00175,17183,62209,75167,00
Lucky Bowl Bergen143,25142,00160,94161,20
Hønefoss Bowling156,25158,33
Bowl it167,61173,97168,25164,00178,92164,25207,00173,00143,50150,75
Lucky Bowl Haugesund167,28144,33176,50170,50180,33178,67139,75
Uregistrert135,86152,64168,16172,15175,76169,41153,33165,67
Utenlands162,78160,83163,72160,94158,11167,56173,17159,39
Lucky Bowl Hamar162,17177,83146,33
Lucky Bowl Veitvet166,83185,67168,17
Askøy Bowling162,58166,93171,17159,90160,17163,25
Tromsø Bowling & Biljard162,00
Bowling 1 Os169,50186,50
snitt