registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jenny Mathiesen

Spiller denne sesongen for Solør BK i klasse A-U23

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Master step 3 377 2 188.50 377 2 188.50
2 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Master step 2 467 2 233.50 844 4 211.00
3 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Master step 1 585 3 195.00 1429 7 204.14
4 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Team (5) 1163 6 193.83 2592 13 199.38
5 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Trios 1134 6 189.00 3726 19 196.11
6 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Double 1175 6 195.83 4901 25 196.04
7 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Single 1268 6 211.33 6169 31 199.00
8 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 591 3 197.00 6760 34 198.82
9 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 1 1945 9 216.11 8705 43 202.44
10 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 577 3 192.33 9282 46 201.78
11 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Finale 1 683 3 227.67 9965 49 203.37
12 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 1 2067 9 229.67 12032 58 207.45
13 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 636 3 212.00 12668 61 207.67
14 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 631 3 210.33 13299 64 207.80
15 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 622 3 207.33 13921 67 207.78
16 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 603 3 201.00 14524 70 207.49
17 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 596 3 198.67 15120 73 207.12
18 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Mellomspill Damer 2 610 3 203.33 15730 76 206.97
19 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Finale damer og herrer 1 605 3 201.67 16335 79 206.77
20 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands 0 1296 6 216.00 17631 85 207.42
21 31.Aug-26 Storm Lucky Larsen M Utenlands Kvalik 1172 6 195.33 18803 91 206.63
22 31.Aug-26 Storm Lucky Larsen M Utenlands Kvalik 1270 6 211.67 20073 97 206.94
23 31.Aug-26 Storm Lucky Larsen M Utenlands Kvalik 1296 6 216.00 21369 103 207.47
24 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands 0 1270 6 211.67 22639 109 207.70
25 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands 0 1172 6 195.33 23811 115 207.05
26 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands Motiv Open Brno 2026 1195 6 199.17 25006 121 206.66
27 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands Motiv Open Brno 2026 1147 6 191.17 26153 127 205.93
28 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands Motiv Open Brno 2026 1120 6 186.67 27273 133 205.06
29 31.Aug-26 Utenlandsspill somme Utenlands Motiv Open Brno 2026 661 3 220.33 27934 136 205.40
30 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Final step 4 4 750 4 187.50 28684 140 204.89
31 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Final step 3 1 804 4 201.00 29488 144 204.78
32 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Final step 2 2 825 4 206.25 30313 148 204.82
33 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1137 6 189.50 31450 154 204.22
34 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1153 6 192.17 32603 160 203.77
35 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1190 6 198.33 33793 166 203.57
36 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 9 1205 6 200.83 34998 172 203.48
37 19.Sep-26 Eliteserien runde 1 Dora Bowling NBF liga 717 3 239.00 35715 175 204.09
38 19.Sep-26 Eliteserien runde 1 Centrum Tron NBF liga 572 3 190.67 36287 178 203.86
39 20.Sep-26 Eliteserien runde 1 Orkland Bowl NBF liga 606 3 202.00 36893 181 203.83
40 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Finale singel U26 jenter 1 595 3 198.33 37488 184 203.74
41 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Finale dobbel 5 395 2 197.50 37883 186 203.67
42 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Semifinale dobbel 7 402 2 201.00 38285 188 203.64
43 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Semifinale 1 1124 6 187.33 39409 194 203.14
44 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Innledende 1 1220 6 203.33 40629 200 203.15
45 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Bowlinghalle NBF liga 631 3 210.33 41260 203 203.25
46 03.Oct-26 Eliteserien runde 2 Bowlinghalle NBF liga 693 3 231.00 41953 206 203.66
47 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Semifinale 2 430 2 215.00 42383 208 203.76
48 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Kvartfinale 1 475 2 237.50 42858 210 204.09
49 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 1 1369 6 228.17 44227 216 204.75
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 44227216204,75 769436213,72 36533180202,96
Turnering 41008201204,02 637030212,33 34638171202,56
NBF liga 321915214,60 13246220,67 18959210,56
Hall20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling190,33205,25201,00225,67181,67202,33239,00
Lucky Bowl Lørenskog227,40
Bowlinghallen Solør98,37101,00119,52142,20180,09187,27197,09186,56199,05166,42207,55203,35199,27212,33
Oppdal Bowling158,00198,28200,20194,28210,89
Orkland Bowling202,00
Utenlands154,25197,70188,67201,58196,22201,63200,27210,58201,91
Centrum Trondheim186,00182,45188,18179,00194,33195,00181,00190,67
Sarpsborg Bowlingsenter173,06214,76201,00195,33196,22
Lucky Bowl Veitvet181,31180,92184,41217,75204,64189,20187,42
Lucky Bowl Hamar187,33195,30192,50224,00194,33180,00173,67188,00
Hønefoss Bowling170,00192,00190,92199,00190,56210,38
Bowlingsenteret Kongsving172,50171,75194,42196,08201,31229,67225,17202,67203,83
Bowling 1 Vestkanten161,00193,00209,67200,50
Tromsø Bowling & Biljard0,00193,00215,00218,25209,20244,33192,16
Bowling 1 Elverum162,00185,00182,33189,25209,72212,78189,33195,33185,79
Panorama Bowling179,25189,25181,00216,00224,33184,67
Pers Hotell206,00
Vallø Bowling204,75
Bowling 1 Gjøvik195,75222,59204,56
Lucky Bowl Åsen171,50187,67
Bowling 1 Drammen199,12175,20
Uregistrert101,67123,33129,50184,50197,45187,62229,67
Down Town199,33
Lucky Bowl Trondheim190,73189,64
Bergen - Sandsli171,000,00199,00
Lillestrøm Bowlingsenter192,25
Levanger Bowling190,75
Drammen Bowling169,67
Lucky Bowl Haugesund164,25
Lucky Bowl Moss141,17
Arendal Bowling0,00
snitt