registrering for lisensnummer : for sesongen.

Thomas Hodel-Olsen Ørevik

Spiller denne sesongen for Løkka BK i klasse A-U23

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 703 3 234.33 703 3 234.33
2 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 692 3 230.67 1395 6 232.50
3 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 670 3 223.33 2065 9 229.44
4 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 630 3 210.00 2695 12 224.58
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 590 3 196.67 3285 15 219.00
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Finalesteg 4 2 886 4 221.50 4171 19 219.53
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 1 2212 9 245.78 6383 28 227.96
8 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 1 2005 9 222.78 8388 37 226.70
9 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Finale 1 634 3 211.33 9022 40 225.55
10 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1061 6 176.83 10083 46 219.20
11 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Final step 1 11 729 4 182.25 10812 50 216.24
12 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 973 6 162.17 11785 56 210.45
13 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1037 6 172.83 12822 62 206.81
14 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1184 6 197.33 14006 68 205.97
15 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 20 1188 6 198.00 15194 74 205.32
16 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 2 1138 6 189.67 16332 80 204.15
17 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 1106 6 184.33 17438 86 202.77
18 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 1094 6 182.33 18532 92 201.43
19 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 1036 6 172.67 19568 98 199.67
20 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 746 4 186.50 20314 102 199.16
21 19.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 942 4 235.50 21256 106 200.53
22 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 843 4 210.75 22099 110 200.90
23 20.Sep-26 1.div runde 1 Tromsø Bowl NBF liga 887 4 221.75 22986 114 201.63
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 22986114201,63 000,00 22986114201,63
Turnering 1956898199,67 000,00 1956898199,67
NBF liga 341816213,62 000,00 341816213,62
Hall20132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Pers Hotell158,25189,25208,00214,20225,97227,96
Bowling 1 Vestkanten82,83137,38163,75209,50173,00204,23187,38216,87229,22204,26219,92
Tromsø Bowling & Biljard171,00194,22213,62
Bowl it115,75164,17185,750,00197,00197,00210,66183,12215,96182,25
Sarpsborg Bowlingsenter151,25223,50184,33181,53
Lucky Bowl Åsen190,60226,47245,41
Bowlinghallen Solør186,92234,33
Lucky Bowl Veitvet157,00211,00148,17223,75174,67179,76
Panorama Bowling163,17221,00
Lucky Bowl Haugesund152,83168,08217,71219,37
Mestern Skreppestadveien206,25161,75217,96196,10211,33
Hønefoss Bowling175,75204,72205,30211,22
Hardanger Bowling110,25136,25148,00180,000,00167,25169,25194,47207,75
Lucky Bowl Hamar206,67
Centrum Trondheim170,75216,75198,50217,00202,33
Lucky Bowl Bergen202,54202,08208,41194,50
Dora Bowling209,00189,67
Stord188,67174,60
TP Bowlingsenter172,67210,00
Royal Bowling205,75
Lucky Bowl Holmen195,50203,75
Lucky Bowl Trondheim179,75
Vallø Bowling218,50
Bowling 1 Elverum214,67
Evje Bowling193,10
Uregistrert98,09109,46133,11181,22
Bergen - Sandsli85,50115,12149,56167,93190,45198,46215,95
Lucky Bowl Drammen176,50165,00
Metro Sandefjord182,75
Askøy Bowling129,75151,75156,56
Bowling 1 Os160,50155,25141,25
snitt