registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jon Kilsti

Spiller denne sesongen for Red Crown BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 593 3 197.67 593 3 197.67
2 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 576 3 192.00 1169 6 194.83
3 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 551 3 183.67 1720 9 191.11
4 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 548 3 182.67 2268 12 189.00
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 545 3 181.67 2813 15 187.53
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 544 3 181.33 3357 18 186.50
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 529 3 176.33 3886 21 185.05
8 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 29 1847 9 205.22 5733 30 191.10
9 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 546 3 182.00 6279 33 190.27
10 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 511 3 170.33 6790 36 188.61
11 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 526 3 175.33 7316 39 187.59
12 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 541 3 180.33 7857 42 187.07
13 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 548 3 182.67 8405 45 186.78
14 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 549 3 183.00 8954 48 186.54
15 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 557 3 185.67 9511 51 186.49
16 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 42 1808 9 200.89 11319 60 188.65
17 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 25 1907 9 211.89 13226 69 191.68
18 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 593 3 197.67 13819 72 191.93
19 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 591 3 197.00 14410 75 192.13
20 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 558 3 186.00 14968 78 191.90
21 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 556 3 185.33 15524 81 191.65
22 07.Sep-26 1.div.vet. runde 1 Lucky Bowl H Veteranliga 630 3 210.00 16154 84 192.31
23 14.Sep-26 1.div.vet. runde 2 Lucky Bowl H Veteranliga 655 3 218.33 16809 87 193.21
24 16.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl H Osloliga 696 4 174.00 17505 91 192.36
25 19.Sep-26 2.div avd C runde 1 Lucky Bowl K NBF liga 811 4 202.75 18316 95 192.80
26 20.Sep-26 2.div avd C runde 1 Pers Hotell NBF liga 796 4 199.00 19112 99 193.05
27 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 757 4 189.25 19869 103 192.90
28 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 657 4 164.25 20526 107 191.83
29 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 647 4 161.75 21173 111 190.75
30 04.Oct-26 Hardangercider 2026 Hardanger Bo Hardangercider 18 678 4 169.50 21851 115 190.01
31 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 711 4 177.75 22562 119 189.60
32 04.Oct-26 2.div avd C runde 2 Lucky Bowl H NBF liga 836 4 209.00 23398 123 190.23
33 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Lucky Bowl H Veteranliga 640 3 213.33 24038 126 190.78
34 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Lucky Bowl H Veteranliga 584 3 194.67 24622 129 190.87
35 14.Oct-26 Runde 3 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 902 4 225.50 25524 133 191.91
36 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Mellomspill 43 517 3 172.33 26041 136 191.48
37 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 69 528 3 176.00 26569 139 191.14
38 24.Oct-26 2.div avd C runde 3 Lucky Bowl P NBF liga 852 4 213.00 27421 143 191.76
39 24.Oct-26 2.div avd C runde 3 Mestern Skre NBF liga 824 4 206.00 28245 147 192.14
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 28245147192,14 475224198,00 23493123191,00
Turnering 1855199187,38 000,00 1855199187,38
Osloliga 235512196,25 6964174,00 16598207,38
Veteranliga 250912209,08 250912209,08 000,00
NBF liga 483024201,25 15478193,38 328316205,19
Hall20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Porsgrunn213,00
Lucky Bowl Lørenskog189,00205,25208,45186,31191,50194,83203,25209,75222,62208,25210,94197,69206,92202,94207,80207,38
Mestern Skreppestadveien201,88211,25206,00
Lucky Bowl Kongsberg194,50207,75183,62208,75192,62202,75
Hønefoss Bowling198,17197,11214,12197,62196,33192,75211,80197,32186,12170,50200,24
Pers Hotell187,22190,93183,00186,13196,22219,25206,33193,00155,00191,30192,31198,41193,48191,10
Lucky Bowl Holmen191,29192,34193,45196,84185,97192,29201,49198,92185,06204,20207,88210,72190,59193,55193,55198,00
Oppdal Bowling194,50203,48182,12192,00178,72186,20
Bowlingsenteret Kongsving188,17220,05195,19189,59174,17
Hardanger Bowling172,25165,17
Royal Bowling207,50211,50
Bowl it200,00191,50207,50
Tromsø Bowling & Biljard207,12193,92164,67
Lucky Bowl Veitvet174,33175,00191,50186,12169,67173,69193,67189,00191,11196,88189,90203,08193,83197,38201,14
Vallø Bowling233,25194,17192,71188,25198,12
Utenlands188,56182,89188,07181,73191,22196,06187,72191,22191,50191,08
Bowling 1 Elverum169,67207,75188,50
Orkland Bowling171,00197,00188,00
Lucky Bowl Trondheim201,00178,33199,83175,67193,33195,25187,17
TP Bowlingsenter194,50172,00183,50177,75180,75188,50186,25
Bowling 1 Drammen183,12200,00198,50189,75180,25
Bowlinghallen Solør177,25177,67185,09169,17176,27
Centrum Trondheim191,00206,00174,50171,00
Lucky Bowl Haugesund239,75199,50
Bowling 1 Gjøvik193,25197,00
Lucky Bowl Hamar187,67170,67193,83215,00194,50189,33202,83182,50191,00192,75
Lucky Bowl Bergen163,50177,00
Stadion Bowling174,75
Nordlyset Bowling198,50194,50
Sarpsborg Bowlingsenter197,25188,00186,33
Bowling 1 Sortland186,00
Dora Bowling184,33198,25184,00207,00
Levanger Bowling197,00205,00
Panorama Bowling200,00
Bowling 1 Vestkanten177,33228,67199,25
Metro Sandefjord190,75
Lucky Bowl Åsen181,85185,50
Evje Bowling178,75
Lucky Bowl Strømmen187,80196,50197,12181,85194,50195,95198,33179,38211,50
Sandvika Bowling203,06204,82
Førtito Bar & Bowling190,25219,50192,00
Arendal Bowling180,18
Kongsten Bowling172,25185,00189,75
Aspmyra Bowling185,75197,00193,50182,50179,67
Lucky Bowl Moss190,75
Lucky Bowl Drammen191,13173,00
Bardu Bowling195,50
Karla`s Bowling193,25
Åsnes177,50
snitt