registrering for lisensnummer : for sesongen.

Kjell Ivar Mesics

Spiller denne sesongen for Grenland BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 20.Jun-26 Grenland Cup for Dø Lucky Bowl P Grenland Cup for hørselshemmede og døve 1 1143 6 190.50 1143 6 190.50
2 02.Aug-26 Grenland Cup Lucky Bowl P Grenland Cup 16 1520 8 190.00 2663 14 190.21
3 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 907 6 151.17 3570 20 178.50
4 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 870 6 145.00 4440 26 170.77
5 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 98 1033 6 172.17 5473 32 171.03
6 13.Sep-26 Søndagsturnering 2 Vallø Bowli Søndagsturnering 3 1280 6 213.33 6753 38 177.71
7 14.Sep-26 3.div Øst 3 runde 1 Lucky Bowl P NBF liga 782 4 195.50 7535 42 179.40
8 14.Sep-26 3.div Øst 3 runde 1 Lucky Bowl P NBF liga 707 4 176.75 8242 46 179.17
9 16.Sep-26 Døveliga runde 1 Lucky Bowl P Døveliga 773 4 193.25 9015 50 180.30
10 20.Sep-26 Døveliga runde 1 Lucky Bowl V Døveliga 884 4 221.00 9899 54 183.31
11 03.Oct-26 Døveliga runde 2 Lucky Bowl P Døveliga 883 4 220.75 10782 58 185.90
12 03.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Metro Sandef NBF liga 708 4 177.00 11490 62 185.32
13 03.Oct-26 3.div Øst 3 runde 2 Metro Sandef NBF liga 759 4 189.75 12249 66 185.59
14 04.Oct-26 Døveliga runde 2 Lucky Bowl P Døveliga 794 4 198.50 13043 70 186.33
15 21.Oct-26 Døveliga runde 3 Lucky Bowl P Døveliga 855 4 213.75 13898 74 187.81
16 24.Oct-26 3.div Øst 3 runde 3 Lucky Bowl P NBF liga 882 4 220.50 14780 78 189.49
17 25.Oct-26 Døveliga runde 3 Lucky Bowl à Døveliga 753 4 188.25 15533 82 189.43
18 25.Oct-26 3.div Øst 3 runde 3 Lucky Bowl P NBF liga 901 4 225.25 16434 86 191.09
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1643486191,09 924046200,87 719440179,85
Turnering 675338177,71 266314190,21 409024170,42
Døveliga 494224205,92 330516206,56 16378204,62
NBF liga 473924197,46 327216204,50 14678183,38
Hall20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Veitvet140,42168,81157,50172,25163,00199,06190,50180,61157,58165,04221,00
Vallø Bowling147,62178,00171,75176,33175,00153,25175,73189,57169,75155,67170,69167,56173,75213,33
Lucky Bowl Porsgrunn179,82190,21
Lucky Bowl Åsen202,17158,75172,09183,25188,78188,25
Metro Sandefjord134,17163,92183,38
Sarpsborg Bowlingsenter192,50176,50156,11
Down Town134,00139,69171,64170,68176,56171,29180,12178,00175,67180,18198,33186,26178,62188,11184,37184,85
Mestern Skreppestadveien162,08142,83172,25181,67143,50198,75177,75
Lucky Bowl Lørenskog165,83182,00176,38182,00182,62158,17202,33172,00
Centrum Trondheim149,75179,00166,00159,00
Tromsø Bowling & Biljard142,17155,50
Lucky Bowl Kongsberg157,25149,50
Hønefoss Bowling164,50205,75171,83
Bowlingsenteret Kongsving163,26
Utenlands142,83160,86166,43157,71
Bowling 1 Elverum185,60197,59
Dora Bowling189,88151,67
Bergen - Sandsli156,77169,00180,00191,75176,25
Lucky Bowl Hamar169,58172,75
Lucky Bowl Kristiansand0,00202,25173,50185,30
Lucky Bowl Hannevika148,75177,50150,50
Lucky Bowl Moss172,25173,42
Arendal Bowling154,000,00163,00
Evje Bowling142,00
Vennesla Bowling0,00147,250,00
Bowling 1 Drammen166,50
Panorama Bowling163,33
Sjøsenteret-Tønsberg140,67165,91
Lucky Bowl Drammen148,38
snitt