registrering for lisensnummer : for sesongen.

Brian Kjær

Spiller denne sesongen for Åsane BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2024-2025

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall2010201120122013201420152016201720182019202020212022
Dora Bowling205,59172,33185,00209,77224,67240,33
Bowling 1 Vestkanten209,80201,60199,00221,35225,62209,48221,89214,97213,00210,50219,57
Lucky Bowl Bergen216,05
Bowl it0,00217,60199,29215,19229,64217,85206,67206,00205,25213,46
Lucky Bowl Åsen201,67227,33197,00212,67
Uregistrert142,65183,53189,11195,52225,28219,37212,11
Bowlingsenteret Kongsving184,00195,93193,33208,33
Bowlinghallen Solør195,25209,40204,00
Panorama Bowling175,67201,00
Lucky Bowl Hamar216,62226,67197,33188,00
Centrum Trondheim183,00229,00182,00187,67
Lucky Bowl Veitvet196,17198,37201,22204,53187,93188,12202,00185,17
Bergen - Sandsli140,39183,49189,60202,06216,74226,86212,76209,65208,81220,52229,64
Lucky Bowl Trondheim223,71221,14198,83204,39
Pers Hotell220,75
Lucky Bowl Haugesund179,33196,67225,860,00194,75
Hønefoss Bowling203,71183,33180,75
Hardanger Bowling158,50193,33201,75182,00160,00
Utenlands207,42191,39200,58194,63200,40187,78
Askøy Bowling181,90168,79207,00
Mestern Skreppestadveien200,67154,00
TP Bowlingsenter198,67
Bowling 1 Gjøvik196,53
Bowling 1 Drammen231,33236,67196,00
Lucky Bowl Drammen178,67
Stord226,75
Bowling 1 Os194,20
Lucky Bowl Holmen186,24
snitt