registrering for lisensnummer : for sesongen.

Rune Bjørndal

Spiller denne sesongen for Vennesla BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 19.Sep-26 3.div Øst 3 runde 1 Lucky Bowl H NBF liga 817 4 204.25 817 4 204.25
2 20.Sep-26 3.div Øst 3 runde 1 Lucky Bowl H NBF liga 783 4 195.75 1600 8 200.00
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 16008200,00 16008200,00 000,00
NBF liga 16008200,00 16008200,00 000,00
Hall20102011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Hannevika156,89173,17157,30187,88199,38181,18200,56192,98200,00
Mestern Skreppestadveien153,50191,00192,25210,25
Bowlingsenteret Kongsving200,50
Lucky Bowl Kongsberg196,25
Vallø Bowling173,00219,25194,75
Bowling 1 Gjøvik179,00189,25
Lucky Bowl Veitvet184,75
Lucky Bowl Porsgrunn175,50
Bowlinghallen Solør162,25
Lucky Bowl Holmen172,58159,75
Metro Sandefjord179,67181,75150,75
Sarpsborg Bowlingsenter191,38
Down Town163,25199,00176,50217,62177,62172,25
Arendal Bowling176,14141,67174,33187,30178,70185,62
Vennesla Bowling131,17164,25184,02182,48199,93195,52171,00
Evje Bowling153,33149,00139,00166,00
Lucky Bowl Kristiansand143,50152,60151,67172,00161,38164,70155,67
Dora Bowling180,83191,50
Lucky Bowl Hamar203,20
Bowling 1 Drammen212,25
Uregistrert200,33
Lucky Bowl Åsen188,00
snitt