registrering for lisensnummer : for sesongen.

Heidi Bjerke

Spiller denne sesongen for Løkka BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 3 1153 6 192.17 1153 6 192.17
2 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli Vallø Open 1095 6 182.50 2248 12 187.33
3 07.Jun-26 Vallø Open Vallø Bowli PP-Finale Vallø Open 4 504 3 168.00 2752 15 183.47
4 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 33 1690 9 187.78 4442 24 185.08
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 525 3 175.00 4967 27 183.96
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 516 3 172.00 5483 30 182.77
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Finale steg 1 9 667 4 166.75 6150 34 180.88
8 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Hønefoss Bo Veteranliga 496 3 165.33 6646 37 179.62
9 10.Sep-26 Dameliga 1.div runde Hønefoss Bo NBF dameliga 622 4 155.50 7268 41 177.27
10 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Hønefoss Bo Veteranliga 564 3 188.00 7832 44 178.00
11 14.Sep-26 3.div Øst 2 runde 1 Hønefoss Bo NBF liga 602 4 150.50 8434 48 175.71
12 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Hønefoss Bo Veteranliga 536 3 178.67 8970 51 175.88
13 04.Oct-26 3.div Øst 2 runde 2 Lucky Bowl K NBF liga 598 4 149.50 9568 55 173.96
14 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Hønefoss Bo Veteranliga 395 3 131.67 9963 58 171.78
15 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 883 6 147.17 10846 64 169.47
16 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 27 895 6 149.17 11741 70 167.73
17 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Hønefoss Bo Veteranliga 533 3 177.67 12274 73 168.14
18 12.Oct-26 Dameliga 1.div runde Lucky Bowl V NBF dameliga 641 4 160.25 12915 77 167.73
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1291577167,73 374823162,96 916754169,76
Turnering 792846172,35 000,00 792846172,35
Veteranliga 252415168,27 252415168,27 000,00
NBF liga 12008150,00 6024150,50 5984149,50
NBF dameliga 12638157,88 6224155,50 6414160,25
Hall2011201220132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Vallø Bowling157,75122,50186,31170,50183,47
Pers Hotell154,36151,67152,89139,88156,50167,25183,04177,40178,84
Hønefoss Bowling141,19143,13164,07166,17163,37168,37164,33162,40174,76167,93166,81165,21173,99167,69162,96
Lucky Bowl Veitvet162,00149,43132,50158,56155,50154,33143,11166,380,00162,57170,86167,88147,83160,25
Lucky Bowl Kongsberg155,250,00166,50166,00134,75149,50
Lucky Bowl Lørenskog139,38150,38148,17
Bowlinghallen Solør134,00132,67149,00
Mestern Skreppestadveien0,00171,50177,67
Bowlingsenteret Kongsving162,33130,75147,00168,67163,33
Lucky Bowl Hamar140,17155,00147,67161,17166,27161,00174,17171,33160,67
Dora Bowling171,75176,88158,75143,00127,00158,00
Sarpsborg Bowlingsenter150,33
Utenlands134,00
Bowling 1 Drammen157,67137,33144,92135,17146,50159,43139,17148,67
Bowling 1 Elverum163,50162,17153,67164,42
Lucky Bowl Trondheim132,00181,00146,33158,67
Panorama Bowling167,87
Lucky Bowl Drammen136,94139,44163,50155,83156,00
Centrum Trondheim117,33153,33128,33
Oppdal Bowling166,75
Levanger Bowling136,25178,75
Uregistrert158,17
Arendal Bowling0,00
Lucky Bowl Strømmen145,75129,25161,50
Lucky Bowl Holmen154,00134,62153,25
snitt