registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jørgen Hillestad

Spiller denne sesongen for Cross BK i klasse B-U23

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall2012201320142015201620172018201920202021
Bowl it150,74155,88158,55170,46199,78182,50200,57205,63200,17
Lucky Bowl Åsen210,33181,83181,50
Sheiken Bowling & Biljard139,00171,88210,66212,12208,67178,25
Bergen - Sandsli139,67160,78165,11171,25184,00179,75210,83
Mestern Skreppestadveien163,75165,25205,75
Dora Bowling204,65
Lucky Bowl Drammen209,75195,00
Metro Sandefjord213,75178,00190,25184,75
Lucky Bowl Veitvet184,83188,50180,06173,00
Bowling 1 Drammen216,75255,00
TP Bowlingsenter201,67
Panorama Bowling199,00
Centrum Trondheim185,33
Drammen Bowling170,00
Sarpsborg Bowlingsenter161,25
Bowlinghallen Solør175,50157,00
Bowling 1 Vestkanten174,25196,50
Hønefoss Bowling185,00
Askøy Bowling157,00147,25146,00175,25193,20175,50
Bowling 1 Elverum192,08
Hardanger Bowling163,25171,00
Bowling 1 Hamar164,00
Uregistrert204,40
Lucky Bowl Kongsberg196,25
Kongsten Bowling0,00
Vallø Bowling0,00
snitt