Tor Morten Støen
Spiller denne sesongen for Løkka BK i klasse B
Registreringer for sesongen 2026-2027
| nr. | Dato | Turnering | Hall | Segment | Plass | Pinnefall | Serier | Snitt | TPinnefall | TSerier | TSnitt |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 21.Jun-26 | Pers sommertreff 202 | Pers Hotell | Standard | 514 | 3 | 171.33 | 514 | 3 | 171.33 | |
| 2 | 21.Jun-26 | Pers sommertreff 202 | Pers Hotell | Standard | 512 | 3 | 170.67 | 1026 | 6 | 171.00 | |
| 3 | 21.Jun-26 | Pers sommertreff 202 | Pers Hotell | Standard | 491 | 3 | 163.67 | 1517 | 9 | 168.56 | |
| 4 | 21.Jun-26 | Pers sommertreff 202 | Pers Hotell | Standard | 469 | 3 | 156.33 | 1986 | 12 | 165.50 | |
| 5 | 21.Jun-26 | Pers sommertreff 202 | Pers Hotell | Standard | 50 | 1717 | 9 | 190.78 | 3703 | 21 | 176.33 |
| 6 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 40 | 1789 | 9 | 198.78 | 5492 | 30 | 183.07 |
| 7 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 567 | 3 | 189.00 | 6059 | 33 | 183.61 | |
| 8 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 556 | 3 | 185.33 | 6615 | 36 | 183.75 | |
| 9 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 552 | 3 | 184.00 | 7167 | 39 | 183.77 | |
| 10 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 530 | 3 | 176.67 | 7697 | 42 | 183.26 | |
| 11 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 527 | 3 | 175.67 | 8224 | 45 | 182.76 | |
| 12 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 505 | 3 | 168.33 | 8729 | 48 | 181.85 | |
| 13 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 473 | 3 | 157.67 | 9202 | 51 | 180.43 | |
| 14 | 16.Aug-26 | Løkka Åpen 2026 | Hønefoss Bo | Innledende 3x3 | 471 | 3 | 157.00 | 9673 | 54 | 179.13 | |
| 15 | 07.Sep-26 | 1.div.vet. runde 1 | Hønefoss Bo | Veteranliga | 582 | 3 | 194.00 | 10255 | 57 | 179.91 | |
| 16 | 13.Sep-26 | Gjøvik Open 2026 (M | Bowling 1 Gj | Innledende | 1049 | 6 | 174.83 | 11304 | 63 | 179.43 | |
| 17 | 13.Sep-26 | Gjøvik Open 2026 (M | Bowling 1 Gj | Innledende | 34 | 1090 | 6 | 181.67 | 12394 | 69 | 179.62 |
| 18 | 14.Sep-26 | 1.div.vet. runde 2 | Hønefoss Bo | Veteranliga | 583 | 3 | 194.33 | 12977 | 72 | 180.24 | |
| 19 | 16.Sep-26 | 3.div Øst 2 runde 1 | Hønefoss Bo | NBF liga | 748 | 4 | 187.00 | 13725 | 76 | 180.59 | |
| 20 | 21.Sep-26 | 1.div.vet. runde 3 | Hønefoss Bo | Veteranliga | 543 | 3 | 181.00 | 14268 | 79 | 180.61 | |
| 21 | 05.Oct-26 | 1.div.vet. runde 4 | Hønefoss Bo | Veteranliga | 583 | 3 | 194.33 | 14851 | 82 | 181.11 | |
| 22 | 12.Oct-26 | 1.div.vet. runde 5 | Hønefoss Bo | Veteranliga | 563 | 3 | 187.67 | 15414 | 85 | 181.34 | |
| 23 | 31.Oct-26 | Pompel & Pilt Open 2 | Hønefoss Bo | Friday Night Trios | 47 | 324 | 2 | 162.00 | 15738 | 87 | 180.90 |
| 24 | 31.Oct-26 | Pompel & Pilt Open 2 | Hønefoss Bo | Innledende | 15 | 608 | 3 | 202.67 | 16346 | 90 | 181.62 |
| 25 | 31.Oct-26 | Pompel & Pilt Open 2 | Hønefoss Bo | Innledende | 604 | 3 | 201.33 | 16950 | 93 | 182.26 | |
| 26 | 31.Oct-26 | Pompel & Pilt Open 2 | Hønefoss Bo | Innledende | 591 | 3 | 197.00 | 17541 | 96 | 182.72 | |
| 27 | 31.Oct-26 | Pompel & Pilt Open 2 | Hønefoss Bo | Innledende | 588 | 3 | 196.00 | 18129 | 99 | 183.12 | |
| 28 | 31.Oct-26 | Pompel & Pilt Open 2 | Hønefoss Bo | Innledende | 514 | 3 | 171.33 | 18643 | 102 | 182.77 | |
| 29 | 31.Oct-26 | Pompel & Pilt Open 2 | Hønefoss Bo | Innledende | 502 | 3 | 167.33 | 19145 | 105 | 182.33 | |
| 30 | 02.Nov-26 | 1.div.vet. runde 6 | Hønefoss Bo | Veteranliga | 604 | 3 | 201.33 | 19749 | 108 | 182.86 |
| Totalt | Hjemme | Borte | ||||||||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Type | Pinnefall | Serier | Snitt | Pinnefall | Serier | Snitt | Pinnfall | Serier | Snitt | |||
| Samlet | 19749 | 108 | 182,86 | 13907 | 75 | 185,43 | 5842 | 33 | 177,03 | |||
| Turnering | 15543 | 86 | 180,73 | 9701 | 53 | 183,04 | 5842 | 33 | 177,03 | |||
| Veteranliga | 3458 | 18 | 192,11 | 3458 | 18 | 192,11 | 0 | 0 | 0,00 | |||
| NBF liga | 748 | 4 | 187,00 | 748 | 4 | 187,00 | 0 | 0 | 0,00 | |||
| Hall | 2012 | 2013 | 2014 | 2015 | 2016 | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Hønefoss Bowling | 176,31 | 197,78 | 199,55 | 200,34 | 197,61 | 199,48 | 200,93 | 193,63 | 193,96 | 200,73 | 195,51 | 193,68 | 186,21 | 195,77 | 183,04 |
| Bowling 1 Gjøvik | 166,00 | 171,12 | 183,50 | 206,62 | 171,75 | 178,25 | |||||||||
| Pers Hotell | 198,67 | 184,21 | 193,28 | 167,00 | 172,50 | 197,31 | 184,00 | 192,11 | 173,68 | 178,95 | 189,50 | 190,30 | 176,33 | ||
| Bowlingsenteret Kongsving | 189,09 | 182,33 | 202,33 | 188,75 | 187,25 | ||||||||||
| Lucky Bowl Veitvet | 176,68 | 167,89 | 182,45 | 176,61 | 187,17 | 179,31 | 189,00 | 176,50 | 185,50 | 180,00 | 162,33 | 159,00 | 156,83 | ||
| Lucky Bowl Trondheim | 173,50 | 178,83 | |||||||||||||
| Bowlinghallen Solør | 171,50 | 173,12 | 174,00 | ||||||||||||
| Bowling 1 Drammen | 168,67 | 193,92 | 192,05 | 196,12 | 185,05 | 183,46 | 201,08 | 185,80 | 184,75 | ||||||
| Lucky Bowl Hamar | 177,50 | 184,83 | 171,00 | 178,33 | 199,83 | 189,67 | 181,50 | 178,67 | |||||||
| Lucky Bowl Kongsberg | 178,33 | 184,00 | 193,12 | 199,50 | 194,50 | 186,50 | 173,12 | ||||||||
| Kongsten Bowling | 202,27 | 212,44 | |||||||||||||
| Lucky Bowl Holmen | 200,08 | 192,50 | 209,25 | 168,00 | 183,50 | ||||||||||
| Oppdal Bowling | 171,86 | ||||||||||||||
| Lucky Bowl Drammen | 161,25 | 169,08 | 192,71 | 186,79 | 202,05 | 189,58 | 186,61 | ||||||||
| Lucky Bowl Moss | 193,38 | ||||||||||||||
| Mestern Skreppestadveien | 182,50 | ||||||||||||||
| Lucky Bowl Lørenskog | 180,12 | 198,75 | |||||||||||||
| Lucky Bowl Strømmen | 190,75 | 182,62 | |||||||||||||
| Karla`s Bowling | 181,25 | ||||||||||||||
| Uregistrert | 171,50 |