registrering for lisensnummer : for sesongen.

Phebe Besing Florida

Spiller denne sesongen for Ringerike BK i klasse F

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 5.div.vet. runde 1 Hønefoss Bo Veteranliga 411 3 137.00 411 3 137.00
2 14.Sep-26 3.div Øst 2 runde 1 Hønefoss Bo NBF liga 544 4 136.00 955 7 136.43
3 14.Sep-26 3.div Øst 2 runde 1 Hønefoss Bo NBF liga 559 4 139.75 1514 11 137.64
4 21.Sep-26 5.div.vet. runde 3 Hønefoss Bo Veteranliga 409 3 136.33 1923 14 137.36
5 05.Oct-26 5.div.vet. runde 4 Hønefoss Bo Veteranliga 430 3 143.33 2353 17 138.41
6 12.Oct-26 5.div.vet. runde 5 Hønefoss Bo Veteranliga 364 3 121.33 2717 20 135.85
7 25.Oct-26 3.div Øst 2 runde 3 Bowling 1 Dr NBF liga 545 4 136.25 3262 24 135.92
8 25.Oct-26 3.div Øst 2 runde 3 Bowling 1 Dr NBF liga 538 4 134.50 3800 28 135.71
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 380028135,71 271720135,85 10838135,38
NBF liga 218616136,62 11038137,88 10838135,38
Veteranliga 161412134,50 161412134,50 000,00
Hall20132014201520162017201820192020202120222023202420252026
Hønefoss Bowling132,08135,08128,95127,12129,07129,05136,22137,47135,33135,14136,25138,64126,50135,85
Bowling 1 Drammen143,90130,12114,00124,25135,38
Lucky Bowl Kongsberg132,38135,62137,12126,12155,50
Vallø Bowling131,50130,25124,67129,00
Lucky Bowl Hamar116,67117,25140,83140,67123,83136,67
Pers Hotell118,75115,56133,50116,75
Lucky Bowl Veitvet144,67132,12126,33117,33125,75137,00140,17
Bowlingsenteret Kongsving148,25123,75132,750,00149,25
Bowlinghallen Solør142,00144,00137,88
Bowling 1 Elverum105,00157,00132,00
Lucky Bowl Trondheim143,00130,50138,00130,00145,17
Lucky Bowl Holmen128,25140,25
Bowling 1 Sortland135,00
Utenlands127,61115,17
Lillestrøm Bowlingsenter112,00
Dora Bowling140,25138,67111,50
Mestern Skreppestadveien136,50
Oppdal Bowling148,25
Centrum Trondheim142,25
Arendal Bowling122,00133,25
Uregistrert139,50
Levanger Bowling131,75
Bergen - Sandsli0,00
Lucky Bowl Lørenskog147,50
snitt