registrering for lisensnummer : for sesongen.

Andrea Kvernhusløkken

Spiller denne sesongen for Solør BK i klasse C-U23

Registreringer for sesongen 2022-2023

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall201320142015201620172018201920202021
Lucky Bowl Veitvet143,00151,94173,97181,50183,06171,50
Bowlinghallen Solør118,70140,34163,43168,64186,70181,09170,79
Panorama Bowling192,25
Bergen - Sandsli0,00189,00
Bowling 1 Elverum160,67158,17151,29182,53168,67187,00
Bowling 1 Hamar149,42164,32174,66195,42185,89
Uregistrert78,17101,00154,33153,33193,78175,62
Lillestrøm Bowlingsenter95,83175,00
Utenlands171,67178,80174,50
Centrum Trondheim0,00157,00182,00173,77
Bowlingsenteret Kongsving156,62146,88167,96173,65185,64174,00
Dora Bowling138,83170,33181,13152,50
Tromsø Bowling & Biljard160,00224,50184,00150,75
Bowling 1 Heimdal158,59169,50211,00
Drammen Bowling187,11
Hønefoss Bowling175,29142,50186,00
Bowling 1 Drammen183,25
Sarpsborg Bowlingsenter167,59
Lucky Bowl Åsen170,25
Lucky Bowl Kongsberg152,00
Bowling 1 Gjøvik148,25
Karla`s Bowling136,33
Bowling 1 Moss130,62
Åsnes100,17
snitt