registrering for lisensnummer : for sesongen.

Signar T Berger

Spiller denne sesongen for Steinkjer BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 20 1120 6 186.67 1120 6 186.67
2 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1070 6 178.33 2190 12 182.50
3 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1000 6 166.67 3190 18 177.22
4 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 65 1540 9 171.11 4730 27 175.19
5 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 438 3 146.00 5168 30 172.27
6 03.Sep-26 Torsdagstreffen 1 Lykkeland St Standard 8 892 5 178.40 6060 35 173.14
7 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Lykkeland St Veteranliga 474 3 158.00 6534 38 171.95
8 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Lykkeland St Veteranliga 567 3 189.00 7101 41 173.20
9 16.Sep-26 3.div Midt Avd A run Lykkeland St NBF liga 684 4 171.00 7785 45 173.00
10 17.Sep-26 Torsdagstreffen 2 Lykkeland St Standard 14 848 5 169.60 8633 50 172.66
11 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Lykkeland St Veteranliga 491 3 163.67 9124 53 172.15
12 01.Oct-26 Torsdagstreffen 3 Lykkeland St Standard 16 803 5 160.60 9927 58 171.16
13 04.Oct-26 3.div Midt Avd A run Dora Bowling NBF liga 707 4 176.75 10634 62 171.52
14 04.Oct-26 3.div Midt Avd A run Lucky Bowl T NBF liga 661 4 165.25 11295 66 171.14
15 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Lykkeland St Veteranliga 591 3 197.00 11886 69 172.26
16 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Lykkeland St Veteranliga 571 3 190.33 12457 72 173.01
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1245772173,01 911152175,21 334620167,30
Turnering 771145171,36 573333173,73 197812164,83
Veteranliga 269415179,60 269415179,60 000,00
NBF liga 205212171,00 6844171,00 13688171,00
Hall2014201520162017201820192020202120222023202420252026
Lykkeland Steinkjer180,48180,52177,41163,74168,36164,24173,01173,73
Dora Bowling172,62190,33149,00179,50188,57192,50161,88188,50182,12176,75
Lucky Bowl Trondheim174,75175,33192,67171,38166,00169,25166,33165,25
Oppdal Bowling150,42164,78161,30180,74171,36182,82183,19168,56170,52164,83
Centrum Trondheim174,00158,88167,41172,75169,97171,75160,67171,75
TP Bowlingsenter176,62152,25
Levanger Bowling173,17166,09178,10177,58184,65175,89168,67164,49160,00160,92
Rabalder167,25160,25
Bowling 1 Elverum168,17168,17
Lucky Bowl Veitvet183,17165,00
Lucky Bowl Hamar165,33203,17194,50
Panorama Bowling175,25
Bowling 1 Gjøvik202,00
Mosjøen Bowling174,75
Orkland Bowling198,85
Pers Hotell183,33
Bjugn Bowling152,25
snitt