registrering for lisensnummer : for sesongen.

Per Frode Sterud

Spiller denne sesongen for Briskebyen BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2024-2025

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 000,00 000,00 000,00
Hall201520162017201820192020202120222023
Lucky Bowl Hamar191,95197,24199,62205,31195,82198,62198,13201,75205,80
Vallø Bowling197,25206,75
Lucky Bowl Veitvet177,00178,89172,50195,91197,33203,14190,00197,72
Pers Hotell211,50197,41215,08180,94196,45
Bowlingsenteret Kongsving180,04182,00175,33183,33193,83195,92194,56200,43194,14
Kongsten Bowling186,50181,33188,67
Centrum Trondheim168,25191,33188,00
Bowling 1 Gjøvik195,25157,75204,00185,00187,75
Bowling 1 Elverum203,58184,82194,63204,24191,17201,12196,98204,00186,78
Hønefoss Bowling189,50196,17158,50195,00189,88196,73184,35
Bowlinghallen Solør172,17183,29170,75187,65215,67185,28184,39
Sarpsborg Bowlingsenter182,90
Oppdal Bowling165,87188,53181,61190,67203,19180,42207,52179,20
Lucky Bowl Kongsberg204,00
Bowling 1 Drammen211,17166,33
Lucky Bowl Holmen212,75
Dora Bowling205,00153,33175,62159,67148,00189,82
Lucky Bowl Trondheim202,33197,00176,83187,75
Lucky Bowl Drammen167,00179,22175,00
Karla`s Bowling190,04200,27203,75216,10207,64
Lucky Bowl Strømmen203,00
Levanger Bowling195,75179,00
Aspmyra Bowling152,17
Uregistrert178,17169,67181,83197,00
Utenlands168,83194,94
Arendal Bowling181,17
Askøy Bowling175,67
Lucky Bowl Moss156,83
Sletterkulo Bowling154,50
snitt