registrering for lisensnummer : for sesongen.

Stine Elisabeth Johansson

Spiller denne sesongen for Dora BK i klasse F

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 30.Aug-26 Kjægleknuser'n Dora Bowling Standard 3 822 6 137.00 822 6 137.00
2 15.Sep-26 3.div Midt Avd A run Dora Bowling NBF liga 480 4 120.00 1302 10 130.20
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 130210130,20 130210130,20 000,00
Turnering 8226137,00 8226137,00 000,00
NBF liga 4804120,00 4804120,00 000,00
Hall201520162017201820192020202120222023202420252026
Dora Bowling103,86137,45131,00135,00151,23140,71124,85120,00
Bowlingsenteret Kongsving0,00159,25
Lucky Bowl Trondheim126,00148,00119,50140,75
Futura Bowling139,88153,380,00
TP Bowlingsenter110,88146,00
Lykkeland Steinkjer143,50
Centrum Trondheim128,62141,50
Panorama Bowling111,88130,38145,62141,17
Levanger Bowling166,50
Orkland Bowling148,12
Lucky Bowl Veitvet145,08
Oppdal Bowling120,88
Mosjøen Bowling113,00
Hønefoss Bowling106,50
Vallø Bowling100,00
Arendal Bowling90,00
snitt