registrering for lisensnummer : for sesongen.

Guri Haug

Spiller denne sesongen for Glåmdal BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Bowlingsente Veteranliga 441 3 147.00 441 3 147.00
2 09.Sep-26 5'er cup nr.2 - Kong Bowlingsente 5-Cup nr.2 3 904 6 150.67 1345 9 149.44
3 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Bowlingsente Veteranliga 493 3 164.33 1838 12 153.17
4 19.Sep-26 3.div Øst 1 Avd B r Bowlingsente NBF liga 652 4 163.00 2490 16 155.63
5 19.Sep-26 3.div Øst 1 Avd B r Bowlingsente NBF liga 626 4 156.50 3116 20 155.80
6 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Bowlingsente Veteranliga 447 3 149.00 3563 23 154.91
7 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Bowlingsente Veteranliga 520 3 173.33 4083 26 157.04
8 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 13 1000 6 166.67 5083 32 158.84
9 11.Oct-26 5'er cup nr.3 - Kong Bowlingsente 5-Cup nr.3 10 894 6 149.00 5977 38 157.29
10 18.Oct-26 NM Veteran Lag Bowlingsente Innledende 68 514 3 171.33 6491 41 158.32
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 649141158,32 549135156,89 10006166,67
Turnering 331221157,71 231215154,13 10006166,67
Veteranliga 190112158,42 190112158,42 000,00
NBF liga 12788159,75 12788159,75 000,00
Hall20162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Lørenskog166,67
Bowlingsenteret Kongsving143,55145,18166,57166,37171,07176,50177,84169,00164,26168,67154,13
Kongsten Bowling178,75171,00
Lucky Bowl Moss157,62162,25166,00
Lucky Bowl Holmen0,00164,75
Sarpsborg Bowlingsenter155,50157,12
Lucky Bowl Veitvet135,67153,62162,00147,83174,08156,25145,00
Lucky Bowl Hamar155,50160,56168,42158,12162,17
Hønefoss Bowling176,00151,75163,83158,60
Bowlinghallen Solør146,62150,00164,60172,67168,75155,75
Bowling 1 Gjøvik145,38
Bowling 1 Elverum145,00160,17173,00165,70169,33
Panorama Bowling157,25158,250,00149,58
Lucky Bowl Haugesund181,25184,00
Bowling 1 Drammen166,00
Bergen - Sandsli154,50
Oppdal Bowling191,00
Centrum Trondheim176,75
Levanger Bowling169,67
Uregistrert146,33157,42
Karla`s Bowling165,00
Lillestrøm Bowlingsenter156,00
Arendal Bowling142,00
snitt