registrering for lisensnummer : for sesongen.

Guri Haug

Spiller denne sesongen for Glåmdal BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2023-2024

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 04.Sep-23 1. runde Bowlingsente Veteranliga 557 3 185.67 557 3 185.67
2 05.Sep-23 5'er cup 2024 - Kong Bowlingsente Standard 3 926 6 154.33 1483 9 164.78
3 18.Sep-23 2. runde Bowlingsente Veteranliga 512 3 170.67 1995 12 166.25
4 24.Sep-23 3.div Øst 1 Avd B Lucky Bowl H NBF menn 638 4 159.50 2633 16 164.56
5 24.Sep-23 3.div Øst 1 Avd B Lucky Bowl H NBF menn 627 4 156.75 3260 20 163.00
6 25.Sep-23 3. runde Bowlingsente Veteranliga 499 3 166.33 3759 23 163.43
7 02.Oct-23 4. runde Bowlingsente Veteranliga 593 3 197.67 4352 26 167.38
8 03.Oct-23 5'er cup 2024 - Kong Bowlingsente Standard 5 921 6 153.50 5273 32 164.78
9 16.Oct-23 5. runde Bowlingsente Veteranliga 484 3 161.33 5757 35 164.49
10 20.Oct-23 3.div Øst 1 Avd B Bowlingsente NBF menn 678 4 169.50 6435 39 165.00
11 29.Oct-23 NM klubblag Veteran Bowlinghalle Innledende 101 284 2 142.00 6719 41 163.88
12 06.Nov-23 6. runde Bowlingsente Veteranliga 463 3 154.33 7182 44 163.23
13 07.Nov-23 5'er cup 2024 - Kong Bowlingsente Standard 2 1207 6 201.17 8389 50 167.78
14 13.Nov-23 7. runde Bowlingsente Veteranliga 492 3 164.00 8881 53 167.57
15 18.Nov-23 Eliteserien Damer 2 Bowlingsente NBF damer 676 4 169.00 9557 57 167.67
16 18.Nov-23 Eliteserien Damer 2 Bowlingsente NBF damer 651 4 162.75 10208 61 167.34
17 19.Nov-23 Eliteserien Damer 2 Bowlingsente NBF damer 653 4 163.25 10861 65 167.09
18 27.Nov-23 8. runde Bowlingsente Veteranliga 536 3 178.67 11397 68 167.60
19 03.Dec-23 3.div Øst 1 Avd B Lucky Bowl V NBF menn 737 4 184.25 12134 72 168.53
20 04.Dec-23 9. runde Bowlingsente Veteranliga 549 3 183.00 12683 75 169.11
21 05.Dec-23 5'er cup 2024 - Kong Bowlingsente Standard 1 1133 6 188.83 13816 81 170.57
22 11.Dec-23 10. runde Bowlingsente Veteranliga 496 3 165.33 14312 84 170.38
23 30.Dec-23 Solør Open 2023 by Bowlinghalle Innledende 10 1066 6 177.67 15378 90 170.87
24 01.Jan-24 11. runde Bowlingsente Veteranliga 486 3 162.00 15864 93 170.58
25 06.Jan-24 Eliteserien Damer 2 Panorama Bow NBF damer 622 4 155.50 16486 97 169.96
26 06.Jan-24 Eliteserien Damer 2 Panorama Bow NBF damer 576 4 144.00 17062 101 168.93
27 07.Jan-24 Eliteserien Damer 2 Panorama Bow NBF damer 597 4 149.25 17659 105 168.18
28 08.Jan-24 12. runde Bowlingsente Veteranliga 580 3 193.33 18239 108 168.88
29 09.Jan-24 5'er cup 2024 - Kong Bowlingsente Standard 3 1003 6 167.17 19242 114 168.79
30 14.Jan-24 Kongsvinger Open 202 Bowlingsente Standard 10 1040 6 173.33 20282 120 169.02
31 14.Jan-24 Kongsvinger Open 202 Bowlingsente Mellomspill 4 619 4 154.75 20901 124 168.56
32 14.Jan-24 Kongsvinger Open 202 Bowlingsente Standard 1015 6 169.17 21916 130 168.58
33 20.Jan-24 3.div Øst 1 Avd B Bowlingsente NBF menn 656 4 164.00 22572 134 168.45
34 20.Jan-24 3.div Øst 1 Avd B Bowlingsente NBF menn 753 4 188.25 23325 138 169.02
35 22.Jan-24 13. runde Bowlingsente Veteranliga 556 3 185.33 23881 141 169.37
36 29.Jan-24 14. runde Bowlingsente Veteranliga 555 3 185.00 24436 144 169.69
37 04.Feb-24 3.div Øst 1 Avd B Bowlingsente NBF menn 766 4 191.50 25202 148 170.28
38 06.Feb-24 5'er cup 2024 - Kong Bowlingsente Standard 2 980 6 163.33 26182 154 170.01
39 12.Feb-24 15. runde Bowlingsente Veteranliga 551 3 183.67 26733 157 170.27
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 26733157170,27 21586125172,69 514732160,84
Turnering 1019460169,90 884452170,08 13508168,75
NBF menn 485528173,39 285316178,31 200212166,83
NBF damer 377524157,29 198012165,00 179512149,58
Veteranliga 790945175,76 790945175,76 000,00
Hall20162017201820192020202120222023
Lucky Bowl Veitvet135,67160,63163,00147,83184,25
Bowlingsenteret Kongsving144,95155,60169,50166,83177,55179,75181,34172,69
Bowlinghallen Solør146,62154,44164,60172,67168,75
Lucky Bowl Hamar173,88160,56168,42158,12
Panorama Bowling157,25158,250,00149,58
Hønefoss Bowling176,00152,75163,83
Lucky Bowl Moss157,62
Lucky Bowl Haugesund181,25184,00
Bowling 1 Drammen166,00
Bowling 1 Elverum145,00160,17173,00166,67
Bergen - Sandsli154,50
Oppdal Bowling191,00
Centrum Trondheim176,75
Levanger Bowling169,67
Uregistrert146,33157,42
Karla`s Bowling165,00
Lillestrøm Bowlingsenter156,00
Arendal Bowling142,00
snitt