registrering for lisensnummer : for sesongen.

Geir Grindstein

Spiller denne sesongen for Verdal BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1122 6 187.00 1122 6 187.00
2 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1121 6 186.83 2243 12 186.92
3 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1076 6 179.33 3319 18 184.39
4 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 1064 6 177.33 4383 24 182.63
5 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 959 6 159.83 5342 30 178.07
6 07.Jun-26 Sommerkjegla Lykkeland St Innledende 17 1165 6 194.17 6507 36 180.75
7 03.Sep-26 Torsdagstreffen 1 Lykkeland St Standard 5 945 5 189.00 7452 41 181.76
8 15.Sep-26 2.div avd B runde 1 Lykkeland St NBF liga 744 4 186.00 8196 45 182.13
9 17.Sep-26 Torsdagstreffen 2 Lykkeland St Standard 9 946 5 189.20 9142 50 182.84
10 19.Sep-26 2.div avd B runde 1 TP Bowlingse NBF liga 635 4 158.75 9777 54 181.06
11 21.Sep-26 1.div.vet. runde 3 Lykkeland St Veteranliga 524 3 174.67 10301 57 180.72
12 01.Oct-26 Torsdagstreffen 3 Lykkeland St Standard 9 855 5 171.00 11156 62 179.94
13 05.Oct-26 1.div.vet. runde 4 Lykkeland St Veteranliga 635 3 211.67 11791 65 181.40
14 12.Oct-26 1.div.vet. runde 5 Lykkeland St Veteranliga 589 3 196.33 12380 68 182.06
15 15.Oct-26 Torsdagstreffen 4 Lykkeland St Standard 10 949 5 189.80 13329 73 182.59
16 24.Oct-26 2.div avd B runde 3 Dora Bowling NBF liga 686 4 171.50 14015 77 182.01
17 25.Oct-26 2.div avd B runde 3 Centrum Tron NBF liga 665 4 166.25 14680 81 181.23
18 29.Oct-26 Torsdagstreffen 5 Lykkeland St Standard 18 781 5 156.20 15461 86 179.78
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1546186179,78 1347574182,09 198612165,50
Turnering 1098361180,05 1098361180,05 000,00
NBF liga 273016170,62 7444186,00 198612165,50
Veteranliga 17489194,22 17489194,22 000,00
Hall20162017201820192020202120222023202420252026
Lykkeland Steinkjer168,25196,83189,61168,35181,23180,05
Dora Bowling151,75171,08150,38167,50142,00172,29182,00163,21171,50
Centrum Trondheim137,50154,88174,45172,00177,83168,69178,00162,08172,21166,25
TP Bowlingsenter169,88176,25155,25143,50158,75
Oppdal Bowling164,80170,38159,29182,22156,83
Lucky Bowl Trondheim160,67170,50176,83178,00173,00
Orkland Bowling162,17181,00183,12170,25
Bowlingsenteret Kongsving207,75
Panorama Bowling170,75192,00
Bowling 1 Elverum168,25191,50
Futura Bowling165,25
Levanger Bowling146,00129,62171,42171,98159,42177,57180,93187,77
Rabalder165,75
Bowling 1 Gjøvik179,25
Lucky Bowl Hamar167,75
Mosjøen Bowling137,75
snitt