registrering for lisensnummer : for sesongen.

Øyvind Artvåg

Spiller denne sesongen for Kristiansund BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 71 1491 9 165.67 1491 9 165.67
2 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 473 3 157.67 1964 12 163.67
3 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 450 3 150.00 2414 15 160.93
4 19.Sep-26 3.div Midt Avd B run Futura Bowli NBF liga 710 4 177.50 3124 19 164.42
5 20.Sep-26 3.div Midt Avd B run Futura Bowli NBF liga 677 4 169.25 3801 23 165.26
6 27.Sep-26 Orkla Open Orkland Bowl Standard 5 865 6 144.17 4666 29 160.90
7 03.Oct-26 3.div Midt Avd B run Futura Bowli NBF liga 750 4 187.50 5416 33 164.12
8 24.Oct-26 3.div Midt Avd B run Oppdal Bowli NBF liga 751 4 187.75 6167 37 166.68
9 25.Oct-26 3.div Midt Avd B run Oppdal Bowli NBF liga 712 4 178.00 6879 41 167.78
10 25.Oct-26 3.div Midt Avd B run Oppdal Bowli NBF liga 675 4 168.75 7554 45 167.87
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 755445167,87 213712178,08 541733164,15
Turnering 327921156,14 000,00 327921156,14
NBF liga 427524178,12 213712178,08 213812178,17
Hall2017201820192020202120222023202420252026
Oppdal Bowling129,56162,50161,12161,38163,42158,50175,75160,93
Futura Bowling172,40152,81161,88159,38171,24175,92177,11162,00178,17178,08
Orkland Bowling150,60172,58181,25170,75144,17
Centrum Trondheim165,50151,08180,71162,17
Panorama Bowling171,40154,24154,67169,00151,50148,75164,75153,62
Bowling 1 Elverum176,25
Bowlingsenteret Kongsving160,00167,00
Dora Bowling166,83163,75157,25160,67
TP Bowlingsenter156,75
Rabalder174,00
Lucky Bowl Trondheim186,33
Brattvåg Bowling144,50
snitt