registrering for lisensnummer : for sesongen.

Monica Bjerke

Spiller denne sesongen for Lillestrøm BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 4.div.vet. runde 1 Lillestrøm Veteranliga 458 3 152.67 458 3 152.67
2 14.Sep-26 4.div.vet. runde 2 Lillestrøm Veteranliga 436 3 145.33 894 6 149.00
3 16.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 464 3 154.67 1358 9 150.89
4 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 0 0 0.00 1358 9 150.89
5 05.Oct-26 4.div.vet. runde 4 Lillestrøm Veteranliga 466 3 155.33 1824 12 152.00
6 08.Oct-26 Dameliga 1.div runde Lucky Bowl L NBF dameliga 610 4 152.50 2434 16 152.13
7 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 26 903 6 150.50 3337 22 151.68
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 333722151,68 151310151,30 182412152,00
Turnering 9036150,50 9036150,50 000,00
Osloliga 4643154,67 000,00 4643154,67
Veteranliga 13609151,11 000,00 13609151,11
NBF dameliga 6104152,50 6104152,50 000,00
Hall20162017201820192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Veitvet176,62166,67175,34167,76165,88161,31171,44177,08178,50154,67
Lucky Bowl Lørenskog173,50165,70156,38147,50165,31173,75182,06150,50
Lillestrøm Bowlingsenter166,67151,11
Bowlinghallen Solør145,50166,00171,70
Lucky Bowl Holmen173,00158,00169,55155,50165,25
Lucky Bowl Kongsberg148,88158,00
Metro Sandefjord148,50
Lucky Bowl Hannevika138,25
Bowling 1 Elverum171,50
Bowling 1 Gjøvik148,50
Kongsten Bowling0,00
Lucky Bowl Moss0,00
Hønefoss Bowling152,00
Sarpsborg Bowlingsenter142,50
Centrum Trondheim176,75
Dora Bowling156,50
Panorama Bowling139,00
Bowlingsenteret Kongsving169,00194,00
Lucky Bowl Strømmen163,40180,71
Sandvika Bowling188,11171,20
Lucky Bowl Hamar170,06168,39
Lucky Bowl Trondheim160,83
snitt