registrering for lisensnummer : for sesongen.

Jorunn Opsahl

Spiller denne sesongen for Drammen Tigers BK i klasse D

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 55 1476 9 164.00 1476 9 164.00
2 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 430 3 143.33 1906 12 158.83
3 25.Aug-26 Sølvkula Cup #1 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #1 3 766 5 153.20 2672 17 157.18
4 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Bowling 1 Dr Veteranliga 526 3 175.33 3198 20 159.90
5 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Bowling 1 Dr Veteranliga 511 3 170.33 3709 23 161.26
6 19.Sep-26 3.div Øst 2 runde 1 Bowling 1 Dr NBF liga 742 4 185.50 4451 27 164.85
7 22.Sep-26 Sølvkula Cup #2 Lucky Bowl K Sølvkula Cup #2 5 743 5 148.60 5194 32 162.31
8 04.Oct-26 3.div Øst 2 runde 2 Bowling 1 Dr NBF liga 731 4 182.75 5925 36 164.58
9 04.Oct-26 3.div Øst 2 runde 2 Bowling 1 Dr NBF liga 338 2 169.00 6263 38 164.82
10 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Bowling 1 Dr Veteranliga 491 3 163.67 6754 41 164.73
11 11.Oct-26 Norwegian Ladies Ope Lucky Bowl L Innledende 32 757 6 126.17 7511 47 159.81
12 14.Oct-26 Runde 3 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 696 4 174.00 8207 51 160.92
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 820751160,92 333919175,74 486832152,12
Turnering 417228149,00 000,00 417228149,00
Veteranliga 15289169,78 15289169,78 000,00
Osloliga 6964174,00 000,00 6964174,00
NBF liga 181110181,10 181110181,10 000,00
Hall2017201820192020202120222023202420252026
Bowling 1 Drammen116,05120,58138,04139,87127,50143,29134,50150,76152,53175,74
Lucky Bowl Veitvet107,50142,67157,88155,69159,20148,88150,10174,00
Pers Hotell128,73149,67141,52129,56154,92160,11155,92158,83
Lucky Bowl Kongsberg121,08128,50144,57149,38147,50150,90
Lucky Bowl Lørenskog141,75164,88156,33153,81148,64126,17
Kongsten Bowling129,00128,50134,00135,08140,67176,75149,17162,00
Vallø Bowling90,33150,58149,50143,12145,25
Lucky Bowl Holmen116,00167,75152,95153,05159,58
Hønefoss Bowling99,50131,82154,30154,50137,97162,67148,30143,62
Metro Sandefjord158,00
Lucky Bowl Hannevika151,88
Sarpsborg Bowlingsenter120,25129,75139,00147,83
Down Town145,00
Lucky Bowl Moss120,25145,50
Bowlingsenteret Kongsving134,22137,83161,62
Oppdal Bowling148,25152,20138,75
Lucky Bowl Hamar119,00
Bowling 1 Elverum157,50
Lucky Bowl Haugesund155,75
Lucky Bowl Drammen136,33142,21
Panorama Bowling137,50
snitt