registrering for lisensnummer : for sesongen.

Emilie Marie Aas

Spiller denne sesongen for Orkla BK i klasse B-U23

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 5 1832 9 203.56 1832 9 203.56
2 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli 1/4 - finale 2 600 3 200.00 2432 12 202.67
3 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli 1/2 - finale 1 614 3 204.67 3046 15 203.07
4 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Finale 3 577 3 192.33 3623 18 201.28
5 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Innledende 3x3 1 2024 9 224.89 5647 27 209.15
6 16.Aug-26 Løkka Åpen 2026 Hønefoss Bo Finale 1 636 3 212.00 6283 30 209.43
7 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 7 1614 9 179.33 7897 39 202.49
8 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 505 3 168.33 8402 42 200.05
9 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 56 1049 6 174.83 9451 48 196.90
10 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1044 6 174.00 10495 54 194.35
11 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Innledende 2 1125 6 187.50 11620 60 193.67
12 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Semifinale 3 1026 6 171.00 12646 66 191.61
13 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Semifinale dobbel 3 425 2 212.50 13071 68 192.22
14 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Finale dobbel 8 361 2 180.50 13432 70 191.89
15 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Finale singel U21 jenter 3 474 3 158.00 13906 73 190.49
16 21.Oct-26 IBF World Cup Utenlands Singel Matchplay - kvalik 2211 13 170.08 16117 86 187.41
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1611786187,41 000,00 1611786187,41
Turnering 1611786187,41 000,00 1611786187,41
Hall2017201820192020202120222023202420252026
Hønefoss Bowling182,57190,38207,20221,67
Oppdal Bowling139,00167,00201,28
Centrum Trondheim120,50154,13161,54176,04205,23179,53
Bowlinghallen Solør173,88184,69176,95188,80176,58
Sarpsborg Bowlingsenter218,96174,42
Utenlands189,97202,86197,84190,56170,08
Lucky Bowl Holmen202,67
Lucky Bowl Veitvet167,33157,17169,67
Bowling 1 Elverum179,86
Bowling 1 Drammen176,00
Bowling 1 Gjøvik207,53
Orkland Bowling105,33122,55136,71150,11183,96182,50199,35
Bowlingsenteret Kongsving160,00196,33
Futura Bowling198,50
TP Bowlingsenter194,33
Panorama Bowling108,67118,500,00187,66180,75
Levanger Bowling174,25
Tromsø Bowling & Biljard172,50
Dora Bowling140,80149,33164,06170,33
Down Town167,67
Lucky Bowl Trondheim94,17147,50169,43
snitt