registrering for lisensnummer : for sesongen.

Mia Linnea Lillegjære

Spiller denne sesongen for Orkla BK i klasse B-U23

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Single 1200 6 200.00 1200 6 200.00
2 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Double 1046 6 174.33 2246 12 187.17
3 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Trios 1086 6 181.00 3332 18 185.11
4 21.Jun-26 EM Damer 2026 Utenlands Team (5) 1087 6 181.17 4419 24 184.13
5 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 11 1741 9 193.44 6160 33 186.67
6 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 545 3 181.67 6705 36 186.25
7 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 538 3 179.33 7243 39 185.72
8 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 532 3 177.33 7775 42 185.12
9 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 517 3 172.33 8292 45 184.27
10 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli 1/16 - finale 3 521 3 173.67 8813 48 183.60
11 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Mellomspill Damer 7 522 3 174.00 9335 51 183.04
12 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 509 3 169.67 9844 54 182.30
13 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 563 3 187.67 10407 57 182.58
14 23.Aug-26 Sesongstarten 2026 ( Bowlinghalle Innledende 2 1817 9 201.89 12224 66 185.21
15 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1033 6 172.17 13257 72 184.13
16 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 1063 6 177.17 14320 78 183.59
17 06.Sep-26 Norwegian Open 2026 Sarpsborg Bo Qualifying 32 1117 6 186.17 15437 84 183.77
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 1543784183,77 000,00 1543784183,77
Turnering 1543784183,77 000,00 1543784183,77
Hall2017201820192020202120222023202420252026
Bowlinghallen Solør97,83143,50169,50174,54192,54189,50
Utenlands162,07175,79182,05203,31184,12
Oppdal Bowling124,00143,56134,75154,58156,17183,08
Sarpsborg Bowlingsenter204,60178,50
Lucky Bowl Veitvet151,33182,56192,12
Hønefoss Bowling146,92164,33169,84188,31191,00
Orkland Bowling108,00128,50142,00165,10155,00190,67192,00
Tromsø Bowling & Biljard191,56
Dora Bowling116,50113,33144,96137,75171,94190,00
Centrum Trondheim113,67149,83138,62150,53157,38181,29192,27185,22
Bowling 1 Drammen184,50
Bowling 1 Elverum180,38
Lucky Bowl Holmen162,00
Bowlingsenteret Kongsving161,50199,57
Bowling 1 Gjøvik194,68
Futura Bowling152,38192,94
Levanger Bowling138,33164,92159,58
Panorama Bowling114,50127,17146,17172,64
Lucky Bowl Trondheim118,33140,25162,00
Rabalder131,50
Brattvåg Bowling120,50
Ulsteinvik Bowling91,00
snitt