registrering for lisensnummer : for sesongen.

Camilla Heggland

Spiller denne sesongen for Åsane BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 551 3 183.67 551 3 183.67
2 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 550 3 183.33 1101 6 183.50
3 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 538 3 179.33 1639 9 182.11
4 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 535 3 178.33 2174 12 181.17
5 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 512 3 170.67 2686 15 179.07
6 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 489 3 163.00 3175 18 176.39
7 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 444 3 148.00 3619 21 172.33
8 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Finale steg 1 10 615 4 153.75 4234 25 169.36
9 21.Jun-26 Pers sommertreff 202 Pers Hotell Standard 30 1707 9 189.67 5941 34 174.74
10 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 495 3 165.00 6436 37 173.95
11 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Finale 7 498 3 166.00 6934 40 173.35
12 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Semifinale 4 544 3 181.33 7478 43 173.91
13 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 452 3 150.67 7930 46 172.39
14 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 462 3 154.00 8392 49 171.27
15 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 498 3 166.00 8890 52 170.96
16 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 505 3 168.33 9395 55 170.82
17 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 509 3 169.67 9904 58 170.76
18 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 511 3 170.33 10415 61 170.74
19 05.Jul-26 Åsane Sommertreff 2 Bowling 1 Ve Innledende 15 1578 9 175.33 11993 70 171.33
20 31.Aug-26 1.div BBK runde 1 Bowl it Lokalliga BBK 700 4 175.00 12693 74 171.53
21 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 10 999 6 166.50 13692 80 171.15
22 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 975 6 162.50 14667 86 170.55
23 13.Sep-26 Åsane Long/Short Bowl it Åsane Long/Short 903 6 150.50 15570 92 169.24
24 14.Sep-26 1.div BBK runde 2 Lucky Bowl B Lokalliga BBK 673 4 168.25 16243 96 169.20
25 28.Sep-26 2.div BBK runde 3 Bowling 1 Ve Lokalliga BBK 630 3 210.00 16873 99 170.43
26 12.Oct-26 2.div BBK runde 4 Hardanger Bo Lokalliga BBK 523 3 174.33 17396 102 170.55
27 24.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Lucky Bowl H NBF liga 662 4 165.50 18058 106 170.36
28 24.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Lucky Bowl H NBF liga 671 4 167.75 18729 110 170.26
29 25.Oct-26 3.div Sør-Vest rund Bowl it NBF liga 791 4 197.75 19520 114 171.23
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 19520114171,23 668239171,33 1283875171,17
Turnering 1487088168,98 605236168,11 881852169,58
Lokalliga BBK 252614180,43 6303210,00 189611172,36
NBF liga 212412177,00 000,00 212412177,00
Hall201820192020202120222023202420252026
Bowling 1 Vestkanten156,12160,75164,81151,21162,00167,75160,73168,11
Bowl it155,33158,16151,61178,43159,83
Pers Hotell165,54174,74
Hardanger Bowling121,00159,25157,00155,70162,33174,33
Lucky Bowl Bergen153,57159,58166,23161,79152,75168,25
Lucky Bowl Haugesund171,25170,25166,62
Lucky Bowl Åsen164,75184,75177,83
Tromsø Bowling & Biljard166,67
Stord161,34
Stadion Bowling154,50165,25169,08
Lucky Bowl Veitvet163,08
Sarpsborg Bowlingsenter155,67
Uregistrert164,83178,00
Bowling 1 Elverum164,25140,67
Bergen - Sandsli152,20170,84171,27
Lucky Bowl Trondheim145,67
Bowlingsenteret Kongsving173,75
Oppdal Bowling168,50
Dora Bowling153,50
Bowling 1 Drammen145,75
Bowling 1 Os145,25
snitt