registrering for lisensnummer : for sesongen.

Marte Malm

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse C-U23

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 31.Aug-26 Centrumcup nr.1 Centrum Tron Standard 6 931 6 155.17 931 6 155.17
2 16.Sep-26 3.div Midt Avd A run Centrum Tron NBF liga 540 3 180.00 1471 9 163.44
3 21.Sep-26 Runde 1 Lykkeland St Ungdomsliga 486 3 162.00 1957 12 163.08
4 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Innledende 3 1038 6 173.00 2995 18 166.39
5 27.Sep-26 NM Ungdom Centrum Tron Semifinale 6 617 6 102.83 3612 24 150.50
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 361224150,50 312621148,86 4863162,00
Turnering 258618143,67 258618143,67 000,00
Ungdomsliga 4863162,00 000,00 4863162,00
NBF liga 5403180,00 5403180,00 000,00
Hall201820192020202120222023202420252026
Centrum Trondheim127,17153,04147,00156,86160,30163,57143,67
Lykkeland Steinkjer159,33167,00175,53162,00
Utenlands168,28
Orkland Bowling160,00166,62
Futura Bowling162,12161,50
Panorama Bowling150,29155,00
Dora Bowling129,33147,88142,00151,17162,25
Levanger Bowling128,07144,62153,81150,72151,03
Bowlinghallen Solør141,10145,29
Lucky Bowl Trondheim160,00
Oppdal Bowling146,60159,96
Bowlingsenteret Kongsving172,75
Hønefoss Bowling150,00
Bowling 1 Drammen145,75
snitt