registrering for lisensnummer : for sesongen.

Rune Mittet

Spiller denne sesongen for Trondheim BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 538 3 179.33 538 3 179.33
2 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 452 3 150.67 990 6 165.00
3 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 472 3 157.33 1462 9 162.44
4 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 490 3 163.33 1952 12 162.67
5 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 504 3 168.00 2456 15 163.73
6 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 506 3 168.67 2962 18 164.56
7 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 523 3 174.33 3485 21 165.95
8 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 525 3 175.00 4010 24 167.08
9 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 526 3 175.33 4536 27 168.00
10 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 528 3 176.00 5064 30 168.80
11 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 528 3 176.00 5592 33 169.45
12 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 550 3 183.33 6142 36 170.61
13 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 560 3 186.67 6702 39 171.85
14 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 560 3 186.67 7262 42 172.90
15 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 573 3 191.00 7835 45 174.11
16 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 576 3 192.00 8411 48 175.23
17 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 583 3 194.33 8994 51 176.35
18 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 588 3 196.00 9582 54 177.44
19 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 25 1826 9 202.89 11408 63 181.08
20 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli Innledende 437 3 145.67 11845 66 179.47
21 26.Jul-26 OppdalsTreffet Oppdal Bowli 1/16 - finale 8 469 3 156.33 12314 69 178.46
22 23.Aug-26 No Urethane by BN Ba Centrum Tron Standard 903 6 150.50 13217 75 176.23
23 23.Aug-26 No Urethane by BN Ba Centrum Tron Standard 892 6 148.67 14109 81 174.19
24 23.Aug-26 No Urethane by BN Ba Centrum Tron Standard 26 919 6 153.17 15028 87 172.74
25 07.Sep-26 3.div.vet. runde 1 Centrum Tron Veteranliga 557 3 185.67 15585 90 173.17
26 14.Sep-26 3.div.vet. runde 2 Centrum Tron Veteranliga 550 3 183.33 16135 93 173.49
27 20.Sep-26 2.div avd B runde 1 Lucky Bowl T NBF liga 618 4 154.50 16753 97 172.71
28 21.Sep-26 3.div.vet. runde 3 Centrum Tron Veteranliga 505 3 168.33 17258 100 172.58
29 12.Oct-26 3.div.vet. runde 5 Centrum Tron Veteranliga 587 3 195.67 17845 103 173.25
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 17845103173,25 491330163,77 1293273177,15
Turnering 1502887172,74 271418150,78 1231469178,46
Veteranliga 219912183,25 219912183,25 000,00
NBF liga 6184154,50 000,00 6184154,50
Hall20192020202120222023202420252026
Centrum Trondheim166,44180,09171,83173,77172,55150,78
Oppdal Bowling158,57189,05175,09178,46
Lucky Bowl Trondheim173,83190,83152,25186,75175,50154,50
Lykkeland Steinkjer187,75152,17178,17
Bowlinghallen Solør152,67177,75
Lucky Bowl Veitvet172,33153,50157,83
Panorama Bowling151,08169,94162,75151,50
Futura Bowling157,00168,75
Orkland Bowling158,00158,25167,25
Hønefoss Bowling146,83166,00162,17162,94
Dora Bowling167,22155,50170,21177,30180,82159,67
Levanger Bowling165,09156,25167,42
Utenlands162,62
Lucky Bowl Åsen129,33153,00
Bowling 1 Vestkanten187,67
Lucky Bowl Hamar176,00
Bowlingsenteret Kongsving0,00
snitt