registrering for lisensnummer : for sesongen.

Freddy Haraldsen

Spiller denne sesongen for Lillestrøm BK i klasse C

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 2.div.vet. runde 1 Lucky Bowl L Veteranliga 483 3 161.00 483 3 161.00
2 16.Sep-26 Runde 1 - Lucky Bowl Lucky Bowl L Osloliga 680 4 170.00 1163 7 166.14
3 21.Sep-26 2.div.vet. runde 3 Lucky Bowl L Veteranliga 420 3 140.00 1583 10 158.30
4 30.Sep-26 Runde 2 - Lucky Bowl Lucky Bowl H Osloliga 420 3 140.00 2003 13 154.08
5 14.Oct-26 Runde 3 - Lucky Bowl Lucky Bowl V Osloliga 527 3 175.67 2530 16 158.13
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 253016158,12 158310158,30 9476157,83
Osloliga 162710162,70 6804170,00 9476157,83
Veteranliga 9036150,50 9036150,50 000,00
Hall20192020202120222023202420252026
Lucky Bowl Veitvet0,00182,83196,62183,77180,00168,18175,67
Lucky Bowl Lørenskog200,00198,14195,00195,15191,19193,51158,30
Lucky Bowl Holmen183,88207,00176,69163,81168,05140,00
Hønefoss Bowling208,50181,20171,24
Bowlingsenteret Kongsving175,67190,58214,38168,00
Lucky Bowl Trondheim166,67
Bowlinghallen Solør152,50165,50
Lillestrøm Bowlingsenter190,14175,84172,58186,00
Lucky Bowl Hamar188,75192,17177,25
Bowling 1 Elverum195,50193,67178,67
Bowling 1 Gjøvik164,62165,88
Lucky Bowl Moss185,88196,00
Sarpsborg Bowlingsenter166,50
Kongsten Bowling181,25
Lucky Bowl Kongsberg165,25
Karla`s Bowling157,62
Lucky Bowl Strømmen197,75
Dora Bowling176,33
Sandvika Bowling176,00
snitt