registrering for lisensnummer : for sesongen.

Mario Stanec

Spiller denne sesongen for Sarpsborg BK i klasse B

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 20.Oct-26 Østfoldliga runde 4 Sarpsborg Bo Østfold-liga 662 3 220.67 662 3 220.67
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 6623220,67 6623220,67 000,00
Østfold-liga 6623220,67 6623220,67 000,00
Hall202120222023202420252026
Sarpsborg Bowlingsenter170,75220,67
Lucky Bowl Veitvet189,86211,16203,79196,75195,44
Bowling 1 Vestkanten200,25199,67
Centrum Trondheim212,50195,00220,50191,67
Lucky Bowl Hamar195,00176,50160,00188,33
Panorama Bowling169,00184,33
Bowlinghallen Solør183,00183,00
Lucky Bowl Lørenskog202,06195,20192,85184,56175,50
Lucky Bowl Holmen207,10221,44189,31185,21173,50
Dora Bowling197,25172,00
Bowl it212,50211,75
TP Bowlingsenter205,25
Royal Bowling190,00
Hønefoss Bowling182,33195,46188,20
Lucky Bowl Trondheim183,50
Lucky Bowl Moss186,10182,67
Lucky Bowl Bergen170,75200,50177,75
Askim Bowling221,56
Kongsten Bowling200,17
Vallø Bowling191,50
Pers Hotell152,00189,50
Lucky Bowl Åsen174,00
Bowlingsenteret Kongsving198,00171,79
Orkland Bowling230,25
Bowling 1 Drammen179,00
Levanger Bowling165,75
Lucky Bowl Haugesund227,50
Evje Bowling185,00
Lucky Bowl Kongsberg166,50
snitt