registrering for lisensnummer : for sesongen.

Arild Gundersen

Spiller denne sesongen for Lillestrøm BK i klasse B-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 12.Oct-26 4.div.vet. runde 5 Lillestrøm Veteranliga 648 3 216.00 648 3 216.00
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 6483216,00 000,00 6483216,00
Veteranliga 6483216,00 000,00 6483216,00
Hall202120222023202420252026
Lillestrøm Bowlingsenter183,54216,00
Lucky Bowl Veitvet204,45200,10204,56191,45220,50
Lucky Bowl Holmen196,61209,75200,06176,45206,00
Bowlinghallen Solør168,25198,88
Lucky Bowl Lørenskog194,75199,25198,38197,09198,76
Hønefoss Bowling193,78187,72
Bowling 1 Gjøvik203,33
Lucky Bowl Hamar194,50
Bowlingsenteret Kongsving183,50210,00
Sarpsborg Bowlingsenter180,75200,88
Lucky Bowl Moss196,75
Lucky Bowl Kongsberg181,50
snitt