Kaare Rybråten
Spiller denne sesongen for Glåmdal BK i klasse C-P
Registreringer for sesongen 2026-2027
| nr. |
Dato |
Turnering |
Hall |
Segment |
Plass |
Pinnefall |
Serier |
Snitt |
TPinnefall |
TSerier |
TSnitt |
| 1 |
07.Sep-26 |
2.div.vet. runde 1 |
Bowlingsente |
Veteranliga |
|
547 |
3 |
182.33 |
547 |
3 |
182.33 |
| 2 |
07.Sep-26 |
2.div.vet. runde 1 |
Bowlingsente |
Veteranliga |
|
547 |
3 |
182.33 |
1094 |
6 |
182.33 |
| 3 |
14.Sep-26 |
2.div.vet. runde 2 |
Bowlingsente |
Veteranliga |
|
560 |
3 |
186.67 |
1654 |
9 |
183.78 |
| 4 |
19.Sep-26 |
3.div Øst 1 Avd B r |
Bowlingsente |
NBF liga |
|
710 |
4 |
177.50 |
2364 |
13 |
181.85 |
| 5 |
19.Sep-26 |
3.div Øst 1 Avd B r |
Bowlingsente |
NBF liga |
|
683 |
4 |
170.75 |
3047 |
17 |
179.24 |
| 6 |
21.Sep-26 |
2.div.vet. runde 3 |
Bowlingsente |
Veteranliga |
|
520 |
3 |
173.33 |
3567 |
20 |
178.35 |
| 7 |
05.Oct-26 |
3.div.vet. runde 4 |
Bowlingsente |
Veteranliga |
|
542 |
3 |
180.67 |
4109 |
23 |
178.65 |
| |
 | Totalt |
 | Hjemme |
 | Borte |
| Type |
 | Pinnefall |
Serier |
Snitt |
 | Pinnefall |
Serier |
Snitt |
 | Pinnfall |
Serier |
Snitt |
|
| Samlet |
 |
4109 | 23 | 178,65 |  |
4109 | 23 | 178,65 |  |
0 | 0 | 0,00 |
| Veteranliga |
 |
2716 | 15 | 181,07 |  |
2716 | 15 | 181,07 |  |
0 | 0 | 0,00 |
| NBF liga |
 |
1393 | 8 | 174,12 |  |
1393 | 8 | 174,12 |  |
0 | 0 | 0,00 |
| Hall | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Bowlingsenteret Kongsving | 162,78 | 172,33 | 171,11 | 156,92 | 178,65 |
| Lucky Bowl Moss | | | 162,00 | 172,50 | |
| Kongsten Bowling | | | 151,50 | 172,50 | |
| Bowlinghallen Solør | 158,75 | 139,12 | 152,25 | 168,75 | |
| Lucky Bowl Holmen | | | 144,25 | 168,00 | |
| Lucky Bowl Hamar | | | 187,75 | 162,25 | |
| Bowling 1 Gjøvik | | 163,75 | | 148,25 | |
| Sarpsborg Bowlingsenter | 153,50 | | | 145,62 | |
| Lillestrøm Bowlingsenter | | | 153,75 | | |
| Bowling 1 Elverum | | 178,50 | | | |
| Lucky Bowl Veitvet | | 157,50 | | | |