registrering for lisensnummer : for sesongen.

Kaare Rybråten

Spiller denne sesongen for Glåmdal BK i klasse C-P

Registreringer for sesongen 2026-2027

nr. Dato Turnering Hall Segment Plass Pinnefall Serier Snitt TPinnefall TSerier TSnitt
1 07.Sep-26 2.div.vet. runde 1 Bowlingsente Veteranliga 547 3 182.33 547 3 182.33
2 07.Sep-26 2.div.vet. runde 1 Bowlingsente Veteranliga 547 3 182.33 1094 6 182.33
3 14.Sep-26 2.div.vet. runde 2 Bowlingsente Veteranliga 560 3 186.67 1654 9 183.78
4 19.Sep-26 3.div Øst 1 Avd B r Bowlingsente NBF liga 710 4 177.50 2364 13 181.85
5 19.Sep-26 3.div Øst 1 Avd B r Bowlingsente NBF liga 683 4 170.75 3047 17 179.24
6 21.Sep-26 2.div.vet. runde 3 Bowlingsente Veteranliga 520 3 173.33 3567 20 178.35
7 05.Oct-26 3.div.vet. runde 4 Bowlingsente Veteranliga 542 3 180.67 4109 23 178.65
  Totalt Hjemme Borte
Type Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnefall  Serier   Snitt   Pinnfall  Serier   Snitt  
Samlet 410923178,65 410923178,65 000,00
Veteranliga 271615181,07 271615181,07 000,00
NBF liga 13938174,12 13938174,12 000,00
Hall20222023202420252026
Bowlingsenteret Kongsving162,78172,33171,11156,92178,65
Lucky Bowl Moss162,00172,50
Kongsten Bowling151,50172,50
Bowlinghallen Solør158,75139,12152,25168,75
Lucky Bowl Holmen144,25168,00
Lucky Bowl Hamar187,75162,25
Bowling 1 Gjøvik163,75148,25
Sarpsborg Bowlingsenter153,50145,62
Lillestrøm Bowlingsenter153,75
Bowling 1 Elverum178,50
Lucky Bowl Veitvet157,50
snitt