Jonny André Østli
Spiller denne sesongen for Briskebyen BK i klasse B-P
Registreringer for sesongen 2026-2027
| nr. |
Dato |
Turnering |
Hall |
Segment |
Plass |
Pinnefall |
Serier |
Snitt |
TPinnefall |
TSerier |
TSnitt |
| 1 |
07.Jun-26 |
Vallø Open |
Vallø Bowli |
Vallø Open |
|
1185 |
6 |
197.50 |
1185 |
6 |
197.50 |
| 2 |
07.Jun-26 |
Vallø Open |
Vallø Bowli |
Vallø Open |
|
1156 |
6 |
192.67 |
2341 |
12 |
195.08 |
| 3 |
07.Jun-26 |
Vallø Open |
Vallø Bowli |
Vallø Open |
|
1051 |
6 |
175.17 |
3392 |
18 |
188.44 |
| 4 |
07.Jun-26 |
Vallø Open |
Vallø Bowli |
Vallø Open |
20 |
1228 |
6 |
204.67 |
4620 |
24 |
192.50 |
| 5 |
26.Jul-26 |
OppdalsTreffet |
Oppdal Bowli |
Innledende |
30 |
1813 |
9 |
201.44 |
6433 |
33 |
194.94 |
| 6 |
26.Jul-26 |
OppdalsTreffet |
Oppdal Bowli |
Innledende |
|
510 |
3 |
170.00 |
6943 |
36 |
192.86 |
| 7 |
26.Jul-26 |
OppdalsTreffet |
Oppdal Bowli |
Innledende |
|
590 |
3 |
196.67 |
7533 |
39 |
193.15 |
| 8 |
26.Jul-26 |
OppdalsTreffet |
Oppdal Bowli |
Innledende |
|
591 |
3 |
197.00 |
8124 |
42 |
193.43 |
| 9 |
26.Jul-26 |
OppdalsTreffet |
Oppdal Bowli |
Innledende |
|
593 |
3 |
197.67 |
8717 |
45 |
193.71 |
| 10 |
16.Aug-26 |
Glåmdal Trippel`n ( |
Bowlingsente |
Mellomspill |
14 |
721 |
4 |
180.25 |
9438 |
49 |
192.61 |
| 11 |
16.Aug-26 |
Glåmdal Trippel`n ( |
Bowlingsente |
Standard |
|
508 |
3 |
169.33 |
9946 |
52 |
191.27 |
| 12 |
16.Aug-26 |
Glåmdal Trippel`n ( |
Bowlingsente |
Standard |
|
513 |
3 |
171.00 |
10459 |
55 |
190.16 |
| 13 |
16.Aug-26 |
Glåmdal Trippel`n ( |
Bowlingsente |
Standard |
22 |
1762 |
9 |
195.78 |
12221 |
64 |
190.95 |
| 14 |
30.Aug-26 |
5'er cup nr.1 - Hama |
Lucky Bowl H |
5 cup Hamar |
9 |
1255 |
6 |
209.17 |
13476 |
70 |
192.51 |
| 15 |
05.Oct-26 |
1.div.vet. runde 4 |
Lucky Bowl H |
Veteranliga |
|
694 |
3 |
231.33 |
14170 |
73 |
194.11 |
| 16 |
06.Oct-26 |
5'er cup nr.3 - Hama |
Lucky Bowl H |
5`er cup nr 3. Hamar |
13 |
1162 |
6 |
193.67 |
15332 |
79 |
194.08 |
| 17 |
12.Oct-26 |
1.div.vet. runde 5 |
Lucky Bowl H |
Veteranliga |
|
652 |
3 |
217.33 |
15984 |
82 |
194.93 |
| 18 |
18.Oct-26 |
NM Veteran Lag |
Bowlingsente |
Mellomspill |
16 |
587 |
3 |
195.67 |
16571 |
85 |
194.95 |
| 19 |
18.Oct-26 |
NM Veteran Lag |
Bowlingsente |
Finale |
5 |
212 |
1 |
212.00 |
16783 |
86 |
195.15 |
| 20 |
01.Nov-26 |
Hamar Open 2026 (MC |
Lucky Bowl H |
Innledende |
47 |
1072 |
6 |
178.67 |
17855 |
92 |
194.08 |
| |
 | Totalt |
 | Hjemme |
 | Borte |
| Type |
 | Pinnefall |
Serier |
Snitt |
 | Pinnefall |
Serier |
Snitt |
 | Pinnfall |
Serier |
Snitt |
|
| Samlet |
 |
17855 | 92 | 194,08 |  |
4835 | 24 | 201,46 |  |
13020 | 68 | 191,47 |
| Turnering |
 |
16509 | 86 | 191,97 |  |
3489 | 18 | 193,83 |  |
13020 | 68 | 191,47 |
| Veteranliga |
 |
1346 | 6 | 224,33 |  |
1346 | 6 | 224,33 |  |
0 | 0 | 0,00 |
| Hall | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 | 2026 |
| Lucky Bowl Hamar | 187,03 | 195,19 | 190,20 | 187,15 | 193,83 |
| Oppdal Bowling | | 162,08 | | 186,58 | 195,10 |
| Vallø Bowling | | 191,25 | | | 192,50 |
| Bowlingsenteret Kongsving | | 174,71 | 188,55 | 173,93 | 187,09 |
| Lucky Bowl Moss | | | 190,00 | 202,25 | |
| Centrum Trondheim | | 0,00 | | 191,83 | |
| Lucky Bowl Trondheim | | | | 189,33 | |
| Sarpsborg Bowlingsenter | | 172,50 | | 185,86 | |
| Bowling 1 Elverum | 187,50 | 174,57 | 187,93 | 163,43 | |
| Bowlinghallen Solør | | 175,16 | 150,00 | 155,00 | |
| Hønefoss Bowling | | 171,71 | 180,85 | 175,38 | |
| Bowling 1 Gjøvik | | 171,00 | 163,75 | 173,33 | |
| Lucky Bowl Veitvet | | 187,75 | 175,00 | 172,04 | |
| Kongsten Bowling | | | 175,50 | 159,25 | |
| Lucky Bowl Holmen | | | 192,00 | 149,00 | |
| Pers Hotell | | 163,75 | 192,63 | | |
| Lillestrøm Bowlingsenter | | | 191,50 | | |
| Bowling 1 Drammen | 167,83 | | | | |